Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mikor csendesedik...

Szerintetek mikor csendesedik le ez az Adidas Superstar láz?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a cipő de ahogy elnézem az embereket minden második azt hord és nem akarok beállni a sorba, bár a végén lehet az lesz, mert másik cipő nem fogott meg annyira, mint ez.
2018. ápr. 6. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Aminf lesz valami ujabb orultseg helyette.
2018. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Tavaly nyáron volt az adidas superstar meg a ,nike huarache nagy divat szerintem a Superstar már nagyon lecsengett .

Én már nem venném meg a helyedben.


Ugyanolyan mint a sötétzöld parka kabát a lányoknál tavalyelőtt még oké de már idén nem.

2018. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az mar lecsengett.Ahogy latom mar a vans is kezd
2018. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugy tunik, hogy ma is, mint evekkel ezelott a Superstar egy kenyelmes, konnyu, "jol kinezo" (bar ez eleg szubjektiv), elerheto aru, elterjedt cipo. Szerintem itt nincs semmilyen sorbaallas meg laz, ha neked tetszik es kenyelmes, hordod, ha pedig nem akkor nezel mast (alternativa is akad azert boven).
2018. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

#4. Elérhető árú, de pl.egy Adidas boltba 30.000 Ft. Szóval nem árt alaposan körülnézni, hol lehet tényleg olcsóbban eredetit kapni.


Kérdező. Mivel én sosem voltam divatmajom, és pont nem érdekelt hogy 10-ből 9 emberen milyen ruha van, én azt mondom téged se érdekeljen. Ha neked tetszik, vedd meg, függetlenül attól, hogy mikor volt 'menő'.

Az emberek ilyenek, utánozzák egymást, utána meg sírnak hogy semmi egyéniségük nincs. A csinosság nem ezen múlik:)

2018. ápr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A Superstar láz már lecsengett, viszont rengeteget fogsz látni idén is mert nyilván aki tavaly megvette az nem fogja csak úgy kidobni. Különben ez egy örökzöld darab, már vagy 60 éve a piacon van, nem véletlenül. Nyugodtan vedd meg ha tetszik. Én személy szerint már nem vennék mert nem szeretem azt hordani amit a tömeg de ha neked tetszik akkor ne érdekeljen.


#4

"Elérhető árú". Nos az első Superstarom 2004ben vettem (az utolsó is egyben) és kemény 8900Ft volt az Adidasban.

2018. ápr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A láz már tavaly ősszel lecsengett,de maga a cipő nem fog kimenni a divatból mert egy nagyon ikonikus darabja az Adidasnak.Egy időre elfog tűnni majd ujra előveszik,mint azt tették tavaly is és akkor ujra minden második ember azt fogja viselni.Több féle színben is megvan,nem mondom,hogy nem kényelmes cipő,de a gumirozott részei miatt kicsit elnehezíti a lábad egy egésznapos viselés után.
2018. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindig lesz aki Superstart fog hordani :D
2018. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ember a jövőből :D. Ja nem. No de én a mai napig sokakon látok, szerintem egyszerű, de szép cipő, tényleg remekül kombinálható, márkás, de online 20-25-ért már tudsz rendelni. Egy csomó más márkának is ilyesmi áron vannak/kezdődnek a cipői, szóval szerintem a mai napig ikonikus/merném azt mondani, hogy prérium, bár nyilván lehet kapni ennél minőségibb cipőket is. Nekem van lét pár, az egyik eléggé szétment, a másikat pár hónapja vettem, senki nem szokott se beszólni, se dicsérni, a te dolgot, mit hordasz.
2020. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megvettem és azóta van még egy más színben.:)
2020. jún. 2. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!