Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködnek igazából a...

Hogyan öltözködnek igazából a gazdagok?

Figyelt kérdés

Eléggé gazdag családban nőttem fel,nekem alapjáraton sportos a stílusom tehát yeezy,adidas,nike stb.. Ilyenekbe járok.Az osztályban,plus egy tanár is mondta hogyha mi ilyen meg olyan gazdagok vagyunk(ezt onnan vettek hogy Yeezym van ami egyeltalán nem olcsó) akkor miért sportos ruhákba járok,miért nem elegánsabbakba mint pl a szüleim hogy guccu stb... De én nagyon nem akarok gazdagnak tűnni,meg hogyha sportos ruhákba járok akkor is tűnhetek annak nem? Csak mer szüleim szerint nem... Gondolkodtam a sportos elegánson de nem tudom milyen boltokba vásárolnak

:/

14/l



2018. ápr. 2. 08:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Az igazán gazdagok olyanba amiben akarnak.

Szüleid újgazdagok így mutogatják a pénzüket, te már sokadik generációs gazdag vagy így nem érdekel.

2018. ápr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ruhákban járjál,amikben jól érzed magad.

Nem kell túlzásba vinni a drága cuccokat,nehogy irigységből elkezdjenek cseszegetni,mert sajnos vannak ilyenek minden korosztályban.

A tanárodnak meg mondd meg,hogy majd te tudod,ne ugasson bele :)

2018. ápr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
A kisujjamat odaadnám érte ha ilyen pénzes szüleim lennének...
2018. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Elég szégyen hogy egy tanár is beszólt emiatt. Nagyon nem ezzel kéne foglalkoznia és az osztáytársaidnak sem. Ezt próbáld velük megértetni.
2018. ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Hogy mivel nem foglalkoznak egyesek?! Ráadásul egy tanár... Te egy tinilány vagy, miért kellene elegáns ruhákba járnod? Rossz cigóknál szokás márkás elegáns ruhákba járni tiniként, főleg a fiúknál...
2018. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó, ahogy öltözködsz. :)

Bár nem vagyok "gazdag" (középosztály felsőbb rétege, ha jól sejtem a családom "helyzetét"), én a suliba sima farmert és pólót veszek fel, esetleg egy inget.

Van olyan lány aki a gimiben mindig teljes sminkben, kiöltözve, mintha állásinterjún lenne, olyan táskákkal, amiknél folyamatosan figyeli, hogy látszódjon a márkajelzés. Szerintem ez teljesen felesleges, pláne gimiben... minek?

Tehát ha a tanárnak böki a csőrét a ruhád, csak ignoráljad magasról, mivel csupán irígy valószínűleg. :)

15/L

2018. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
41%
Felnőttél? 14 éves?
2018. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Ez egy kamu kérdés!


A tanár nem foglalkozik ilyesmivel, hogy a diák miért ilyen márkájú ruhában van, és miért nem olyamban.


Szóval találj ki jobbat, ha már trollkodsz!

2018. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

az igazi gazdagok megfizetik azt, hogy ne reklámozzon a hátukon semelyik márka..


stimmer?


tehát olyan ruhát vesznek amin kívül nincs semmiféle logó, felirat

2018. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem látom magam előtt a jelenetet, amiben egy tanár beszól egy gyerek öltözködésére, mert nem tartja elég "gazdagnak tűnőnek".


Mindamellett volt régen egy Forma-1-es versenyző, már rég meghalt, mire te megszülettél: Ayrton Sennának hívták, és már a családja is Brazília leggazdagabbjai közé tartozott, ő pedig még tovább gyarapította a vagyont. És egy cipőt addig hordott, míg le nem szakadt a lábáról.

2018. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!