Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mit jelentenek az emo,...

Nektek mit jelentenek az emo, punk, goth szavak? Mit gondoltok az ilyen stílusú emberekről?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az ilyen emberekről? Voltatok/vagytok ilyen stílusba? Szerintetek az ilyen stílusban lévő emberek "lázadók"? Vannak ilyen stílusban lévő barátaitok?

2018. ápr. 9. 21:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
31%
Az emósokat és a gótokat utálom, a punkokról meg nincs véleményem
2018. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

*emokat max :D

De kifejtenéd bővebben a véleményed?

(Kit tartasz annak, miért utálod őket stb)

2018. ápr. 9. 21:43
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember van akinek nem tetszenek.

Barátnőm nővére goth, szerintem egy szörnyű menő ember. Fel vállalja magát, azt ami neki tetszik. És nem depressziós, nagyon is jó kedélyű lány. Ha pl. beszélgetsz vele és elvonatkoztatod a fekete ruháktól, felnyírt hajtól(ami szintén tök menő szerintem), bakancstól, szegecsektől, akkor nem is gondolnád róla, hogy ilyen dark a stílusa.:D

Emo, hát az régebbi divat, van egy csaj a buszon, akinek ilyen a haja, kék. Tudod ez a tipikus nagy, oldalra fésült. Egyéni az biztos. Már nem látni sokmindenkit ilyen hajjal járkálni.:)

Egy punk csávót is ismerek, ő is szörnyű jó fej.


Szóval összességében én nekem nagyon tetszik, hogy így felmerik vállalni ami nekik tetszik és nem érdekli őket mások véleménye.

A többi emberfüggő.:)

2018. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%

Az emberek általában az emósokat nwm csipázzák, a többi kettőt annál inkább

Mit gondolok róluk? Azt hogy fel merik vállani azt akik szeretnének lenni és ez tök jó

Én punk vagyok, de inkább metálos. Mind kettőt nagyon imádom. Hajamon és kinézetemen nem lászik hogy punk lennék, de az a lényege hogy belül mit érez az ember :)

Nem fetétlen lázadók, kivéve a punkok mert hát punkok, na, erre alpulnak :D

Van 2 punk ismerősöm, de a legtöbb metálos/rocker.

A gothokrop annit hogy a barátnőnmel oda vagyunk értük *.* nagyon jó stílus, és nagyon jó emberek.

21/f

2018. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
13%

#2 hát h depiznek meg festik a hajuk mimt valami rossz animében...

A gótok meg úgy néznek ki mint a megtestesült halál (nem mind de láttam már olyat) szal normális ember nem öltözik így.

2018. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%

Időpont ma 22:02

Szeretem az olyanokat, akik úgy gondolják, hogy az általuk elképzelt nézetek a helyesek. Mindig feldob, ha látok egy ilyen idiótát! :D

2018. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
18%
Bąszki csak válaszoltam a kérdésre, sértődj meg úgy van, kettőspont dé.
2018. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
11%
Menjél depizzél xD
2018. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
6%
Pontozzatok le, köszönöm szépen. Majd kinövitek ezt a stílust és rájöttök mennyire gáz ;)
2018. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

A te hozzáállásod a gáz.

Te is csak egy felszínes itélkezős ember lehetsz.

Valószinűleg nem kapsz az életben elég figyelmet és így éled ki a frusztrációidat. Eléggé szánni való vagy és nevetséges. Gondolom azért lettél lepontozva mert senki nem kiváncsi az alaptalan fröcsögésedre.


Amúgy egy kérdés:

Te miért hordod a kedvenc pulcsidat? Talán mert tetszik? Vagy mert jól érzed benne magadat?


Na mi is valahogy így vagyunk a ruháinkkal. Mi így érezzük jól magunkat. És legalább nem akarunk konformisták lenni és nincs kényszeres megfelelési kényszer a legtöbbünkbe az értelmetlen társadalmi elvárások felé.


Attól még hogy fekete darkos/goth ruhákban és bakancsban járok még normális ember vagyok. Nem vagyok egy elvetemült őrült aki hobbiból csecsemőket áldoz és kecskékkel dug.

Elkénne már felejteni a média által bemutatott felszínes és torz képet ezekről a szubkultúrákról és az ezzel azonosuló emberekről.



Én bírom az emókat és a punkokat is de főként a gothic szubkultúra kedves a szívemnek.

Szerintem nem feltétlen lázadnak/lázadunk. Egyszerűen csak így érezzük jól magunkat. Amúgy a legtöbb alter ember viszonylag szabadabban, nem szemelenzősen gondolkodik. Ezért sokan közüllük/közüllünk nem tudnak/tudunk azonusúlni a mai társadalmi értékekkel és társadalmi rendel. De ezt még nem feltétlen érzem lázadásnak.



Vannak goth és punk ismerőseim is. Jófejek. Elfogadóak.

2018. ápr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!