Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mit jelentenek az emo,...

Nektek mit jelentenek az emo, punk, goth szavak? Mit gondoltok az ilyen stílusú emberekről?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az ilyen emberekről? Voltatok/vagytok ilyen stílusba? Szerintetek az ilyen stílusban lévő emberek "lázadók"? Vannak ilyen stílusban lévő barátaitok?

2018. ápr. 9. 21:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
Túlzásba vitt vagányságot jelent szerintem
2018. ápr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
7%
Néha adok nekik aprót mert az aprópénznél csak a taxisokat utálom jobban. Ők pedig örülnek neki, hogy a szánamas életükben van annyi öröm, hogy ihatnak még egy kannást a nyugati elött.
2018. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
89%

Vicces, és egyben szomorú is, hogy ennyi hülye előitélet van az emberekben.


Na akkor mégegyszer:


Én főleg a goth és a metalhead szubkultúrával szimpatizálok. Mondhatni ezekbe a szubkultúrákba tartozom csak nem szeretem magamat kategorizálni. De nem is ez a lényeg


Hanem az hogy NEM ISZOK KANNÁS BORT! És Semmilyen más ALKOHOLT SEM fogyasztok!


Nem érzem magamat szánalmasnak sem. Legalább valamennyivel műveltebb módon tudok megnyílvánúlni mint a sok halál átlag de frusztrált és felszínes ember.

Most nem fogom itt bizonygatni hogy rengeteg goth csak úgy mint én pl él-hal a képzőművészetért vagy a szinházért és szépirodalmat olvas stb... Szóval nem kénne általánosítani és itélkezni. Csak azért mert furábban nézünk ki vagy másként öltözködünk még nem vagyunk tarhálósok alkoholisták stb...


Persze vannak punkok akik néha tarhálnak de nem mind ilyen!


Pl az egyik punk ismerősöm egy tök jó és egyedi boltban dolgozik eladóként. Végtelenül kedves és jó fej. Másik ismerősöm aki félig meddig punk iparművészként tevékenykedik. Tehát nem csövesek stb mint ahogyan elképzeltek egy punkot.


Amúgy szánalmas és gyerekes ez az előitéletesség és itélkezés.

2018. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%

Az emo az ilyen kis aranyos fiúcska.

A punk az valami huligánféleség.

A gót meg a háború előtti német írás.

2018. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
Punk, iparművész, MOME. Ez ám a karrier :D
2018. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Látom csak a kötözködés megy :D


Kiváncsi vagyok, hogy te mire vitted

2018. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
95%

Létezik még az emo stílus és még mindig vérre megy az hogy "emo és nem emos" ?:D

2018-at írunk, nem a 2000-es évek elején járunk, szerintem azért ez a stílus erősen kihalóban van.

Egyébként nem lázadók, csak azt hiszik hogy ez olyan menő dolog mint anno volt. De igazából manapság kevés ilyen tinit látok, aki meg valóban a punk, goth és rock zenei stílust kedveli és asszerint öltözködik nem csak divatból, azok már inkább idősebbek és visszafogottabban öltözködnek (lásd, nem vesznek fel fekete tüll szoknyát)

2018. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

#17-es. Szerintem az "idősebbek" között is van csomó divat. Igen, itt gondolok azokra akik azt hiszik hogy ha szārrá piálják magukat akkor lesznek "igazi" punkok. Különben nem az öltözködés a fő 'alapja'. Hanem az életérzés.

Mivel szerintem emo az angol "ímósön" (németes vagyok, igen xd) szóból ered ezért nem ímósok. (Érzelmesek?) hanem emok [többes szám kele K . Lehet hogy egy fūck logic de én így gondolom.

2018. ápr. 11. 01:01
 19/32 anonim ***** válasza:
93%

Emo vagyok, érzésre, de külsőleg is. Igaz hogy sokan utálnak, de léteznek még normális emberek, akik úgy gondolkoznak, mint pl itt a #10-es válaszoló. Nagyon jól leírta az én véleményemet is. Innen is köszi :D


Volt amikor próbáltam megfelelni a "normális" elvárásoknak, de egyrészt nem éreztem úgy jól magam, másrészt amint kiszakadtam abból a környezetből, már nem volt jelentősége, és lehettem önmagam. Igen, kék a hajam, feketében járok, és szarok mások véleményére. Nagyon kedvelem az alternatív embereket, bármelyik stílust is képviseljék ezek közül. Mi elfogadjuk egymást, ha már a sok tömeggyártmány "mai divat" szerint élő ember erre nem képes.

2018. ápr. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Egyébként nem is értem hogy egyes embereknek miért normális a hajpóló, a csōcs és sėgg mutogatàs, páva haj, push up bugyi & melltartó... Persze ha valakinek más színű a haja, más a stílusa, nem magamutogató az egyből rossz ember. Ez már a 21.század.. Vannak egyéniségek :))
2018. ápr. 11. 18:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!