Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adidas Superstar - melyik...

Adidas Superstar - melyik színállást válasszam?

Figyelt kérdés

E közül a kettő közül szeretnék választani:

[link]

[link]

Ti melyikre szavaznátok?

27/F


2018. ápr. 12. 13:09
 1/7 anonim válasza:

A fekete praktikusabb, a fehér baromi gyorsan koszolódik :/ de valamennyire azért attól is függ, hogyan szoktál öltözködni... ha sok színes cuccod van, akkor inkább a fehér.

21F

2018. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fehér! Vagányabb. A fekete olyan semmilyen ennél a típusnál. Elveszik benne a forma.
2018. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Mindenkinek ilyen van. Annyira gaz.

Amugy a fekete-feher. A sima fekete nem valami feltuno. Gondolom ha ilyen cipot veszel, azert veszed, hogy lassak hogy adidas superstarod van (maskulonben az 50ezer fele egyeb cipobol valasztanal). Szoval fekete-feher, arrol messzirol ordit hogy trendi vagy.

2018. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az Originalt válssztanám a helyedben.Mivel a cipő bőr így a tisztántartása sem vészes,simán felveheted esős időben utána ugyanolyan szépen meglehet tisztítani.🔥
2018. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
A fekete jobb szerintem.
2018. ápr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Superstart már minek veszel? Kezd lejárni, illetve low budget semmilyen cipő, túl tömeg.
2018. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jövőre lesz a Superstar 50 éves, ha ennyi idő alatt nem tudott “lejárni”, akkor szerintem nem pont most fog :D

Lehet, hogy a 2-3 éve indult hullám, hogy boldog-boldogtalan Superstart hordott, kezd lecsengeni, de ettől ez egy remek cipő, nekem is több pár volt már, és lesz is Superstarom mindig!

Csak azt kell még kitalálnom, hogy melyik színállást válasszam következőnek :)

2018. ápr. 14. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!