Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nekem furcsa a világosabb...

Csak nekem furcsa a világosabb színű nadrág egy sötétebb színű felsővel párosítva?

Figyelt kérdés

Eddig mindig úgy alakult, hogy a nadrág vagy sötétebb volt, vagy maximum olyan árnyalatú, mint a hozzá viselt felső rész. Tehát a felső általában világosabb.


Most azon gondolkozom, hogy mennyire megszokott másoknál a világoskék farmer nadrág + sötétkék póló/pulóver? Nekem olyan idegen ez.


Ki hogy van ezzel? Van valami íratlan szabály ezzel kapcsolatban a hétköznapi öltözködést illetően?


2018. ápr. 15. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Világoskék farmerhez hülyén néz ki a sötétkék felső. Fekete, fehér vagy szürke felső áll jól hozzá, esetleg valamilyen krémszínű.
2018. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
manapság mehet igazából minden, persze ha csak fiatal vagy, idősebben gáz már .
2018. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha ízlésesen párosítunk dolgokat, akkor minden mehet mindennel:)
2018. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet. Én is szoktam így hordani, és olyan is van, hogy mintás nadrághoz húzok fel egyszínű felsőt. Én utálom az ilyen iratlan szabályokat, hogy mit mivel lehet felvenni, mihez melyik szín passzol stb., szerintem ezeknek már nincsen aktualitása és alapvetően az ember ízlésén múlik. Kigondolom, felpróbálom és, ha tetszik, akkor hordom együtt, ha nem tetszik, akkor nem. Ennyi.
2018. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!