Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Erre a nyárra milyen fürdőruhá...

Erre a nyárra milyen fürdőruhát vesztek/vettetek?

Figyelt kérdés
Illetve mennyit?
2018. ápr. 16. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy magasított derekút vettem eddig csak, de még majd veszek. Egyébként kb így néz ki:


[link]


(Csak az enyém az F&F-ből van)

2018. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Valami kényelmeset!! Eddig még érdekelt mások véleménye, de belegondoltam, és rájöttem, hogy tökéletesen leszarom, hogy valakik szerint mondjuk az egyberészes fura, vagy öreges. Nekem kényelmesebb, és haspólót meg úgysem hordok, szóval nem gáz, ha a hasam fehér marad.

De az is lehet, hogy szimplán valami kényelmesebb kétrészest veszek. Ki tudja? :D

2018. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Valakinek a cipők, táskák... Nekem a fürdőruha az amiből sose elég. Minden nyáron veszek többet is. Most egy két részes francia bugyisra gondoltam.
2018. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fecske fazonút különböző színüeket úgy kb négyet.
2018. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1-es

Muszáj ilyen pelenkákban mászkálni? Már 2. éve kiég a retinánk a strandon ezektől. Miért nem lehet egy normális, nőies darabot felvenni, pl ez kb 1 milliószor jobb:

[link]

2018. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ezt a kettőt vettem a nyárra:

[link]


[link]

2018. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


ezeket rendeltem, alig várom, hogy megjöjjenek

2018. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tényleg rettentő szépek utolsó!

Ezeket én is alig várnám..

2018. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a legcukibbak!


[link]

2018. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem a bikinit és az egyrészest is. Általában nekem egyszerű fekete bikinijeim vannak mert ezt szeretem. Tavaly már volt egy sötétkék egyrészesem amit nagyon szerettem viselni, főleg hogy én ha strandon vagyok 90% ban a vízben vagyok, nem szokásom a parton sétálgatni meg napozni sem szeretek, nem is nagyon napozhatok az érzékeny bőröm miatt.

Az egyrészes azért jó mert nem kell igazgatni a bikini alsómat hogy ne csússzon le rólam főleg ha fogyásban vagyok, meg folyton állítani kellett, az sem volt jó ha nagyon szoros volt, sehogy sem volt jó.


Idén viszont olyan fürdőruhát szeretnék aminek hosszú ujja van, ezek valamiért kegyetlenül megtetszettek, meg ugye sajnos a vállaimat védenem kell a leégéstől, mert tavaly például pólóban is fürödtem. Oké hogy vannak kimondott pólók erre, de nem igazán tetszenek plusz az áruk sem valami kevés.

Egyik barátnőm külföldi oldalról rendelt nekem, mert ő neki ebben több tapasztalata van mint nekem, meg én nem merek külföldről rendelni. Most arra várok. Emlékszem gyerekként is volt gond már ezzel hogy leégtem és igen csak megérezte a bőröm akkor is. Akkor anyám mondta hogy strandra csak akkor mehetek ha tornadresszembe fürdök mert az legalább védi a vállaimat, de mindig hisztiztem miatta, akkor bikinihez ragaszkodtam. Most így 24 éves felnőttként már beláttam hogy divat ide vagy oda, az egészségem fontosabb így már beláttam hogy praktikusabb kevésbé divatos ruhában lenni.

Egyrészes ruhákból sem hordok olyat ami ujjatlan vagy pánt nélküli. Minimum egy rövid ujjút viselek hogy fedje a vállaimat.

2018. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!