Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebbe már mehetek utcára?

Ebbe már mehetek utcára?

Figyelt kérdés

[link]



Van e már hozzá jò idő?


2018. ápr. 21. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Az attól függ hol laksz. Itt Bpen reggel még pulcsi kellene hozzá, du még sok is.
2018. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Itt nagyon jò idő van..majd meg sülök,most mennénk a barátaimmal fagyini,de anya nem enged el benne..közbe ő is szoknyába van meg minden ès nem értem meg max6ig hazaertem volna addig se hul le ugy az ido...

Csak azert kerdeztem,hogy ezt en nem ertem jol vagy csak o izel itt xdd

2018. ápr. 21. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyire mész, jó.

Dél körül, kora délután és rövidnadrágban indulok el.

2018. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél? Ki tiltja meg? Valami barom, akinek a véleményére nem kellene, hogy adj?
2018. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Vegul hosszu ujjuvan kellett mennem s hosszu gatyaban..s majd megsulfem😭

Mas kulonben nem engedett volna el s nagyon szerettem volna menni,igy hat kenytelen voltam megsulni😒

2018. ápr. 21. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon csinos ruha. Ma 28 fok lesz. Fázni nem fogsz, lehet meleged is lesz dél körül.
2018. ápr. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én már két hete így járok.


Reggel felkapom a vékonyabb bőrdzsekit, mert felül fázom, ám 10-kor már simán jó ez a ruci, délután meg ezt is levenném sokszor, olyan melegem van :D

2018. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Ki nem engedett volna el? Hány éves vagy, öt?! :D


Nevetséges, a szüleim 10 évesen sem szóltak bele, mit húzok fel, maximum megjegyezték, hogy "tán kedvés les, nem gondolod"? Ennyi, nem ők fáznak, ha alulöltöztek, hanem te :D

2018. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!