Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Push-up melltartó 15 évesen...

Push-up melltartó 15 évesen kicsi mellekre?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, idén fogom tölteni a 16-ot, de sajnos nagyon kicsi a mellem. Eddig normál, vékony szivacsos melltartókat hordtam, de most már megelégeltem, hogy mindenki megbámul (rossz értelemben, hogy mennyire nincs mellem) és vettem egy push-up -os melltartót. Félreértés ne essék, nem olyat, amitől vagy öt számmal nagyobbnak tűnik a mellem és nem is pakolnám ki közszemlére, egyszerűen csak normál módon/körülmények között használnám.

Egyébként genetika miatt ekkora méretűek, édesanyámnak is kicsik voltak, mindaddig, amíg el nem jött a szoptatás ideje.

Szerintetek nagyon rossz ötlet lenne, ha most elkezdném használni?



2018. ápr. 22. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne rossz ötlet?Ha a push uppal jobban érzed magad miért ne hordhatnád?Nekem sincs semmi mellem,pedig én 25 vagyok és 2 gyerekem van.Én push upon kívűl mást nem is hordanék,mert úgy néznék ki mint egy deszka.sajnos ez van. ..
2018. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak nagyon köszönöm a válaszát, örülök, hogy van még olyan, aki normálisan vélekedik dolgokról! :) Ment a zöld pacsi.
2018. ápr. 22. 17:34
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
#2 vagyok.még annyi,hogy ne szomorkodj emiatt.A legtöbb pasi egyáltalán nem bánja a kis mellet.egy jó push up pedig sokat dob,már csak azért is,mert a felsők sokkal jobban állnak.
2018. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
A push up csak akkor ciki, ha leveszed.
2018. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
78%
Ha úgy jobban érzed magad, akkor hordj nyugodtan, ne foglalkozz másokkal! A push-up pedig attól rossz, hogy nem tudnak úgy fejlődni a mellek. Úgy viszont jó, ha hazamész és leveszed. De egyszer úgy is lesz egy férfi, aki kis mellekkel is fog téged szeretni! :)
2018. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

"15 éves vagyok, idén fogom tölteni a 16-ot, de sajnos nagyon kicsi a mellem"

Na ne! Ne akard becsapni az egész világot ;-) Ezzel magadnak is csak ártasz. Leépül így az önbizalmad. Ha nem push-uppolsz akkor majd olyan fiuk fognak udvarolni, akiknek a te méreted tetszik. És akkor nem fogsz feszengeni ha le kellene vetkőzni ;-)


Ezt tapasztalt pasiként mondom.

2018. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Az előttem szóló tapasztalt pasinak üzenem, hogy ha valakinek extrém kicsi melle van, akkor bizonyos felsőket és ruhákat egyszerűen nem tud felvenni, mert lógnak. A legtöbb ruhán ki van alakítva egy mellrész, ami megfelelő méret nélkül buggyosodik és borzasztó hülyén áll. Egyáltalán nem biztos, hogy a pasik miatt szeretne a kedves kérdező nagyobb melleket, hanem hogy mondjuk fel tudjon venni egy elegáns ruhát és ne a gyerekosztályon kelljen vásárolnia ;)

Kérdező, hordd nyugodtan, ha ettől magabiztosabb vagy, az a lényeg, hogy Te jól érezd magad!

2018. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3%

Nem tudom melyik suttyó pontozott le, de szégyelje magát!

Üdv, a 6-os voltam

2018. ápr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Ne zavarjon hogy picik a melleid. Nekem fiúként nagyon bejönnek a pici mellű lányok. Sokkal szexibb, mintha nagyok volnának. Szóval nekem kimondottan bejön, ha push-up nélkül látom a lányt.


De ha kiemelve push-uppal jobban érzed magad, mert úgy több az önbizalmad, akkor hord nyugodtan. Vagy ha így jobban állnak rajtad a ruhák, akkor is bátran vegyél alá push-upot.

Ez nem lenne ciki előttem akkor sem, ha levetkőznél és lekerülne a push-up melltartó, mivel a pici cicik a kedvenceim. :)


Az önbizalom a legfontosabb, a kinézet másodlagos. Ha egészséges önbizalmad van, ezáltal jó kisugárzásod, akkor imádni fognak a fiúk, függetlenül a mellméretedtől. És ha ehhez a push-up hozzájárul, akkor vedd fel bátran. :)

2018. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Ismét leírom, úgy tűnik nem ment át a férfiaknak.

Bele se gondoltok, hogy nem az a probléma, hogy tetszik-e másoknak? Meg se fordul a fejekben, hogy egy nő nem azért akar jól kinézni, hogy tetszen a férfiaknak? Hanem azért, mert mondjuk ő jól akarja érezni magát a bőrében?

Az összes női ruhába be van építve egy mellrész, ami pici mellekkel buggyosodik, eláll és borzasztóan kényelmetlen. Akinek kicsi melle van, nem nagyon tud felvenni egy elegánsabb ruhát, például. Nem tudom, a kérdezőnek melyik a nagyobb gondja, de ez a tipikus férfi mentalitás nagyon zavaró. Nem miattatok akar jól kinézni, hanem magáért, szóval rohadtul nem érdekli, hogy nektek épp a kicsi mell tetszik. Lehet lepontozni :3

2018. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!