Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusom legyen szerint...

Milyen stílusom legyen szerintetek? ^^ (15/l)

Figyelt kérdés

Igazából szeretnék már valami normális stílust.

Mindig nézem az utcán, hogy hú ez a csaj is milyen jól fel van öltözve, az a lány is milyen karakteres.

Nekem nincs semmilyen.

Tudom mindenki azt mondja, hogy nem kell beskatulyázni magad egy stílusba, meg magunknak kell megtalálni.

De be kell vallanom elég lusta vagyok ilyen téren is.:DD

Ha lenne egy alap séma, akkor könnyebb lenne összeválogatnom, mert döntésképtelen vagyok a lustaság mellé.


Nem szeretek rövidnadrágot, szoknyát hordani. Utálom, ha nem elég hosszú a felsőm és nem takarja a fenekem. Utálom a passzos ruhákat is és azokat is, amiknek túl nyitott a teteje, mivel sportmelltartót hordok és rámszóltak, hogy nagyon hülyén néz ki, ha kilátszik a pántja. Meg a nagyon színes darabokat nem merem hordani.


Van olyan stílus ami nekem megfelelő lenne, vagy túl sok lenne a kikötésem?

(Bocsi ha hülye a kérdés:))



2018. ápr. 24. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézelődj neten, és akkor csak találsz vmi hasznosat. Ezek alapján, amiket írtál, nagyon sokféleképpen fel lehet öltözni, mert ha valaki virágmintás, meg pasztellszínű darabokat vesz fel, vagy bandáspólót meg sötét színeket, vagy a kettőt kombinálja, teljesen más lesz a végeredmény.


Mi az az outfit, amire azt mondod, hogy na ez neked tetszik?

2018. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézelődj Pinteresten. Írd be pl, hogy casual outfit meg akár egy színt hozzá.
2018. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én 21 éves létemre még alig kapisgálom a dolgot. A lényeg egyszerű, pár kérdés magadnak. Te hogyan látod magad kívülről, milyen személyiségnek? Kinek akarod mutatni magad, milyen első benyomást szeretnél tenni az emberekre? Kinek akarod eladni magad, milyen ruha tenné hitelessé a személyed, akit képviselsz? Akiket csodálsz, irigyelsz, milyen ruhákat hordanak? Milyen stílussal tudsz kényelmesen, sőt büszkén azonosulni ezek közül? Még nem dolgozol ugye, de a későbbiekben egy munkahely is nagyon sokat fog dobni az öltözködési szokásaidon. Meg a mindennapjaink alakítják, hogy mire is van szükségünk. A lényeg, hogy először is lépj ki a komfortzónádból. Kell néhány szuper őszinte, szuper kritkus ismerős, akiknek divatbemutatót tarthatsz. Ahogy a darabokat összerakod, kialakul majd, hogy mihez mi állna jól és előbb-utóbb leszűkül a vásárlásod egy kategóriára. Meglátod és tudod, hogy ez te vagy vagy nem. Habár most is így van, de ez még alakulni fog, ezért is nagyon fontos, hogy sokat gondolkozz a kérdéseken és akár többször is átfogalmazd magadban a válaszokat. Az olyan alapdolgokat pl., hogy pánt kilógása tilos, a netről is összeszedhet, ha kicsit utánaolvasol az öltözködési etikettnek. Ami még fontos, lehet hogy sok irányzat tetszik, nekem is, mégse szabad kevesebbnek érezni magad, mert te neked más áll jól, más életet élsz. Mindenki egyedi, próbálj önmagadhoz hű maradni és élvezni fogod, te is olyan karakteres lány leszel, akikre most felnézel.
2018. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A leirtak alapjan tomboy stilus :)
2018. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!