Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ti tapasztaltátok azt,...

Fiúk, ti tapasztaltátok azt, hogy amikor rövidnadrágban járkáltok az utcán, nagyon sok járókelő, idősebb nők és férfiak, valamint fiatalabb fiúk és lányok is észrevehetően megbámulják a lábszáraitokat?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 27. 03:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem üldözési mániád van.

Radneznek az emberek mint normál esetben. Nem gondolnám hogy direkt bámulni akarnak, egyszerűen csak a csupasz testfeluletek jobban vonzzák a szemet.

2018. ápr. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
69%
Azt nézik kihagytad e a lábnapot :D .Na meg talán szőrös e ? Vannak olyan pasik akik borotválkoznak.
2018. ápr. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Igen megbámúlják, mégpedig azért mert nekik is feltünt hogy minden férfi egymás fénymásolata! Kivétel nélkül szigorúan térdig érő egyenszerelésben vannak ami már szinte idegesítő!
2018. ápr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én meg azt hittem, a lábszárak formáját csekkolják le, azt nézegetik, hogy kinek vannak csinos és formás lábai, és kik azok, akiknek nem kellene rövidnadrágot hordani, mert görbe, visszeres, formátlan, tuskószerű lábaik vannak. Némelyik srác alsó lábszárai olyan kecsesek, hogy a hölgyek joggal megirigyelhetik azokat a csinos formákat.
2018. ápr. 27. 08:32
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Engem pláne megbámulnak, mivel nylonharisnyát hordok :) Amúgy sem szeretném ha a lábaimat néznék, így legalább a harisnya eltakarja a lábaimat.
2018. ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Miért bámulnák?

2018. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az enyémet max. azért nézik, hogy milyen benga...
2018. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
3%
Azt nézik, hogy milyen ropi. És ezt még ki is hangsúlyozzák azzal, hogy a kecses ki bokájukat hagyják kivillanni az ostoba titokzoknijukkal.
2018. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"nem kellene rövidnadrágot hordania mert..."

Na azért álljunk már meg egy szóra... Szerintem senkinek semmi köze ahhoz, hogy kinek milyen a testalkata/lábszára. 40 fokban nehogymár szkafandert kelljen bárkinek is húznia, mert vannak olyan emberek, akik azt hiszik ők tökéletesek és megkell bámulni a másikat mert vannak testi hibái... Komolyan az eszem megáll:D

2018. ápr. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Hol van 40 fok, a kazánban ?
2018. ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!