Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy ilyen felsőt...

Szerintetek egy ilyen felsőt nagyon gáz melltartó nélkül felvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 28. 09:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%
Ha kicsi melled van, akkor mellbimbo tapasszal oké, de ha már 75/a-nál nagyobb, akkor gáz.
2018. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, főleg, ha kisebb a melled. Egyébként is az a lényeg, hogy téged ne zavarjon.
2018. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem, én pont azt nem érteném, ha valaki melltartóval akarna felvenni egy ilyen felsőt. Hogyan? Ki van vágva a háta, ennek ez a lényege, hogy ott van egy lyuk és ott kilátszik a hátad. Melltartóval felvéve csúnya lenne és értelmét vesztené, mert látszódna a pánt. Szóval szerintem ez kifejezetten úgy van kitalálva, hogy melltartó nélkül kell hordani. Max. vannak ezek a full pánt nélküli, tapadós "melltartók", de én őszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy az működik.
2018. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
Én 10/9 nem hordok melltartót - nem érdekel, kicsik a melleim -, de ezt nem vállalnám be :D
2018. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy tapadós melltartót vehetnél fel hozzá ha meggondolnád a melltartó nélküli viselését, de igazából ezt te érzed, hogy hogyan áll rajtad jól :)
2018. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!