Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy nőn merevítő, tömés nélküli melltartó van pl munkában?

Figyelt kérdés

Tehát van rajta melltartó, de olyan, ami a mell alakját kiadja. Nem tűnik olcsónak k.vának?


Ilyesmikre gondolok:


[link]


Amúgy kicsi mellem van, és a merevítős melltartók nagy kényelmetlenek.


2018. márc. 8. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
fontos, hogy kényelmes legyen! 8-12 órát kell benne lenni!!!
2018. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert van mikor átlátszik, ha fázok. Nem gáz?
2018. márc. 8. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Van olyan, ami szivacsos de merevito nelkuli, Triumphban. Amugy ezek a csipkesek merevito nelkul inkabb haloszobafehernemuk szerintem.
2018. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az a fontos, hogy mindenki olyan melltartót vegyen, ami neki kényelmes! Azzal, hogy mások mit gondolnak nem kell foglalkozni. Inkább vegyen fel ilyet, mint egy olyan melltartót, amiben egész nap kényelmetlenül érezné magát!
2018. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a gombokra gondolsz... ìgy már értem a frusztráltságot.. a férfiaknak biztos tetszik, de biztos kínos a viselőjének..
2018. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez amit belinkeltél csak csipke az nem melltartó és hálószobába való. Van szivacsos de merevítő nélküli, érdeklődj fehérneműboltokban, megoldás biztos hogy van de szerintem gáz, amikor kint van a bimbó.
2018. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Van olyan melltartó ami szivacsos és merevítő nélküli. Ha fázol és átlátszik az elég ciki. Hiába tetszik a férfiaknak, ha nem akarod, hogy pl.ebédszünetben rajtad röhögjenek és te legyél a téma, akkor szivacsosat kéne venned. Vannak olyan melltartók is, amikben vékony szivacs van.
2018. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Csak ilyet horok és épphogy a csábittást is elősegitti. Nyugodtan horj amilyen kényelmes.
2018. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk tuti szóvá tennék. Nem azért, nem kell push up, volt a felsőtestemen műtétem egyszer, és hetekig sport melltartóban jártam kényszerből, direkt bő ingekben, stb, de ha direkt meredős mellbimbókkal flangálnék az irodában, előbb utóbb valamelyik vezető szóvá tenné, hogy ezt ne. A hátam mögött pedig biztos, hogy mindenki ezen röhögne, úgyhogy nem merném bevállalni. Ha zavar a merevítő menj el fehérnemű boltba és keres szivacsosat, merevítő nélkül, van abból is szép.
2018. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

D kosaras melleim vannak, csak sima merevítős melltartókat hordok amióta az eszemet tudom. Jól néznék ki ha még pluszban szivacs is lenne benne....

Nem is értem a kérdést, miért néznék ki k.rvának?! Tartja a melleket ennyi a dolga, nem látszik át vagy ilyesmi

2018. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!