Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ferfiak es nok, fiuk es...

Ferfiak es nok, fiuk es lanyok! Mi a velemenyetek a gyurukrol, mint kiegeszitokrol?

Figyelt kérdés

Tehat nem az eljegyzesi, illetve jegygyurure gondolok. Hanem arra, ha valaki, akar fiu, akar lany, kiegeszitokent, ekszerkent hordja. Nekem van ketto, es meg szeretnek egy kisujj gyurut. Mit gondoltok azokrol az emberekrol, akik gyurut hordanak?

17/f



2018. ápr. 29. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Mégis mit kellene gondolnom? Hordja :D ha rózsaszín tütüben járna egy fiú ott már elgondolkoznék hogy probléma van. Múltkor egy kiscsajt láttam macskafüles hajpánttal, csíkos térdzokniban és csengettyűvel a nyakában. Hát az se volt piskóta :D

Egyébként nekem is vannak gyűrűim, egyiket párom készítette a másikat vettem, és páromnak is van 2, kicsit egyediek nem sima karikagyűrű. Szereti őket és jól is áll neki.

Arra figyelj hogy túlzásokba ne ess, mert a kevesebb néha több. Inkább váltogasd, de ne legyen egyszerre rajtad az összes.

2018. ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, nem ugy hordom oket, egyszer az egyiket, egyszer a masikat, neha egyiket sem.
2018. ápr. 29. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!