Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a nagy Vans copy mánia?

Mi ez a nagy Vans copy mánia?

Figyelt kérdés
Mostanában mindenkin olyan cipőt látok, mint egy Vans old skool, de nem az, mert 2 vastag csík van rajta. Már nem azért, de a Vans a legolcsóbb felhypeolt cipő, még erre sem telik az embereknek? Meg milyen cipő ez egyáltalán? Van külön neve vagy csak valami kínai?

2018. máj. 1. 18:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#8 senki nem veri magát, sajnálom, hogy nem tudsz értelmezni egy egyszerű kérdést. szimplán érdekelt, hogy milyen márkájú ez a cipő, mert viccesen hasonlít egy igazi Vanshez.
2018. máj. 2. 11:37
 12/20 A kérdező kommentje:

#9 szinte teljesen ugyan így vagyok én is ezekkel a cipőkkel, még a deszkázás is stimmel, de alapból magát a Vans cipőket is nagyon szeretem.

18-20 ezer, igen, de még mindig nem 30-40, mint mondjuk egy nike airforce, ami szintén egy nagyon felkapott cipő. ezért írtam, hogy szinte a legolcsóbb az ilyen népszerű cipők között, de talán olvasni kéne... öregem :)

2018. máj. 2. 11:41
 13/20 A kérdező kommentje:
#10 ez így ahogy van baromság, szerintem olvasd vissza az előző kommentem. pont erre írtam, hogy biztos te is kamu cuccot hordasz, ezért vagy ennyire fennakadva 😂😂😂 illetve azt is írtam, hogy KÉT CSÍK VAN RAJTA, NEM ÚGY, MINT AZ IGAZI VANSEN. szóval ez egy külső jel. úgy látszik nem sok hamis cipőt láttál még, de felvilágosítalak: nem mind néz ki úgy, mint az eredeti, csak hasonló. 😉
2018. máj. 2. 11:48
 14/20 anonim ***** válasza:
Írták vty. Egyébként ha deszka akkor már inkább DC, és, Etnies
2018. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#14 igen, láttam. nem próbáltam még más cipőt deszkázáshoz, legalábbis a DC-k túl fiús fazonúnak tűntek eddig :D persze láttam már lányosat is, de nekem bevált a Vans
2018. máj. 3. 07:43
 16/20 anonim ***** válasza:
ja hogy te lány vagy kérdező, én fiú :)
2018. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
bizony :)
2018. máj. 3. 10:14
 18/20 anonim válasza:
Azt a világot eljük ahol az embereknek nem hogy kajára nem tellik hanem 20-30 ezer forintos cipőkre, lehet aki gazdag mindent megtehet, megvehet! De rohelyes hogy azt hiszed csak ugy dobaljak ki a penzt az ablakon, ha copy t vesznek azt vesznek, foglalkozz a saját dolgoddal
2019. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
ugyan már, nem kell itt mártírkodni, ez egy olcsó kategóriás cipő a márkásak között. szerintem gusztustalan minden replika cucc, az meg pláne, ha még mutogatják is.
2019. márc. 18. 21:22
 20/20 Szasha-chan válasza:

Senki sem mártírkodik kedves kérdező. Képzeld nekem volt már kínai Vans utánzatom és tudod mi a vicc? Tovább bírta mint a köbrtkező eredetim. Ugyan olyan volt cssk a hátulján nem volt ott a logó. Mellesleg... Miért nézel le másokat? Nem ismered őket, de akkor mégis miért szólsz be nekik? Lehet hogy alád apuci anyuci tömi a pénzt, de más inkább saját munkájából akar költekezni. Szánalmas ahogy beszólogatsz mindenkinek csak mert neked meg van mindened, másnak meg megkell minden egyes forintért keményen dolgoznia.

Anyagilag jól állsz ezej szerint, de nevelést és törődést nem kaptál azt biztos otthon, mert akkor nem ilyen hülye logikád lenne. Öcsém értelmesebb aki 10 éves és ő neki hülye a felfogása. Én sem szegény családból vagyok, de megértem milyenek a mai fizetések. Szánalmasok, ahogyan te is.


18/L

2019. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!