Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem tudok jól öltözködni?

Miért nem tudok jól öltözködni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor van, hogy elmegyek ruhát venni, mert azt érzem hogy nincs egy göncöm se amit felvehetnék. Akkor nagyon tetszik, de 2 hétre rá már fel se venném. Miért van ez? Nagyon nemjó, magammal lehet bajom? Vagy nem találtam meg a stílusom? (Hozzáteszem ha csinosnak érzem magam azért rossz, ha meg nem azért. Arany középút?)

2018. máj. 7. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen ruháid vannak, amiket szívesen és GYAKRAN hrdasz?


- szín

- fazon

- stílus


Én pl. sokáig vettem a sötétkék meg fehér felsőket, mert jaj de jól áll, aha, persze. A zömmel szőke hajamhoz piszokus nem passzol.

Egy pasztell rózsaszín (nem baba), vagy pasztelltürkiz ezekrszer inkább jobb, és a párom is megjegyzi, mikor ilyesmi színeket hordok, kiemeli a szemem és ragyogok bennük.

A sötét színek meg teljesen jellegtelenné tesznek.

Úgyhogy most vadászom a világos-pasztelles hűvösebb árnyalatokat, mert azok fiatalítanak.


Stílusban meg a "buggyosabb" gatyók, szoknyák (skater), ami csípőt-derekat segget csinál, mert nagyon sportos az alkatom.


Stílusom sportosabb, a kényelmes ruhákat részesítem előnybn, legyen az szoknya, nadrág, felső.

2018. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És aokat, amiket nem hordasz, tedd zsákba.

Csak azok maradjanak, amit rendszeresen és szívesen viselsz, mert így lesz eg képed arról, milyent vegyél.


Emellett, ha elmész vásárolni, és megtetszik valami, ülj le öt-tíz percre, és GONDOLD VÉGIG, mihez tudnád felvenni, kell-e, passzol-e a ruhatáradba.


Nem kell impulzus-szerűen dönteni, mert akkor valban ott lesz a halomnyi feleslegesen megvett cucc.

2018. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanács

Először is kutass: Kezdj el a neten nézelődni ruhákat, outfiteket és ami tetszik közülük azokat vedd meg vagy keresd meg valamelyik üzletben.


Nézd meg magadon milyen színeket kedvelsz, mi mihez passzol, és próbálj úgy vásárolni.


Ha már fejben kialakítottad a stílusod akkor nem lesz nehéz választanod.


Amúgy sajnos én se találok olyan ruhákat, amik az én stílusaim lennének, csak olyat szerintem senki se gyárt.:)

2018. máj. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket,Hasznosak! ki fogom próbálni így :)
2018. máj. 17. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!