Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mikor mertetek magatok...

Lányok! Mikor mertetek magatoknak először melltartót venni?

Figyelt kérdés

Lehet buta kérdésnek tűnik, de én eddig nem mertem. Ha bemegyek az üzletbe, akkor ismer az összes eladó (faluban élek), és annyira furán érzem magam. Ti hogy vettétek rá magatokat? Mire gondoltok közben? És ha találkoztok pl egy osztálytárssal és látja, hogy a melltartókat nézegeted?

Köszi a válaszokat! :)



2018. máj. 7. 16:08
 1/10 anonim válasza:
79%
Ha ennyire szégyenlős vagy akkor menj olyan üzletbe ahol nem ismernek :) amúgy 16 évesen és egyáltalán nem szégyenleni való.
2018. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Más helyre sajnos nem tudok menni :/

Arra gondoltam még estleg,hogy megyek kicsivel nyitás után, akkor hátha nincsenek sokan.

2018. máj. 7. 16:29
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Talán 12/13 de már nem emlékszem. Mindenki hord melltartót, semmi ciki nincs benne, senki se fog kiröhögni a hátad mögött hogy úristen ez melltartót vásárol... de ha ennyire szégyenérzeted van emiatt esetleg rendelj a netről.
2018. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Nekem anyukám vett melltartót először 11 évesen.

Koránérő kislány voltam, és már akkor is nagyon erős voltam mellben, így nem várhattam tovább.

Akkor kérd meg a szüleimet, hogy menjetek el egy városi bevásárlóközpontba. Itt garantáltan nem lesz ismerős.

Ez egy olyan dolog, amit nem kell szégyellni. Egy teljesen hétköznapi ruhadarabról van szó, amit rengetegen hordanak.

Ismerek olyan szülőt, aki már az ovis gyerekére is “cicifixet” ad.

2018. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*szüleidet
2018. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Kedves kérdező,segithetnél nekem óvszert vásárolni,mert én nem merek.
2018. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2018. máj. 8. 10:48
 8/10 anonim ***** válasza:
9 évesen kezdtek nőni a melleim. 11 évesen vettem az első melltartóm anyummal. Utána a többit már egyedül. Szerintem semmi ciki nincs benne. Ha kell hát kell. Mostanaban meg csináltatni szoktam, mert nem árulnak ekkora méretet. 😀
2018. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bugyit, betétéet tampont hogy veszel? Miért néznének rád furán? Egy ruhadarab, mégha fetisizálják is sokan. De lehet fétis a harisnyanadrág is, azt is csak veszel valahol? (Az első melltartóm én is anyuval közesen vettem. Aztán már később - 1 év mulva- már egyedül is.)
2018. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem! Lány vagy! Még ha fiú lennél megérteném, hogy paráznál a melltartó vásárlástól. De így?
2018. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!