Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem áll jól rajtam egy...

Miért nem áll jól rajtam egy sapka sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azt vettem észre mindenkihez passzol a sapka és nem néznek ki benne hülyén . Velem ellentétben sajnos. Hiszen munkámhoz kellene hordanom (hűtőházban dolgozom) mert sokszor fázik a fejem , de akármilyet próbáltam eddig mind nagyon hülyén állt rajtam . Leginkább téli sapka kellene nekem mivel a másik fajtában nem engednek dolgozni. Azon is gondolkodtam ,hogy világ életemben mellőztem a sapkát akár télen akár nyáron és ez lehet a baj hogy nem szoktam hozzá a látványhoz. Szerintetek? Munkahelyen tényleg férfi és nő idős és fiatal egyaránt sapkát hord és egyikőjüket sem találom röhejesnek de ha én felhúzok egyet egyből furcsa látvány leszek magamnak.


2018. máj. 7. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy videón viszanézve mindenki elborzad, hogy hogyan beszél, meg hogy gesztikulál, meg hogy néz ki. Valószínűleg senkit nem izgatna ez rajtad kívül, ha felvennél egy olyat, amit veled azonos nemű kollégád is hord.
2018. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!