Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a push-up...

Mi a véleményetek a push-up melltartóról? Okozhat valamiféle károsodást a tartós hordása?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem okoz károsodást.
2010. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik, kényelmes, és optikailag vékonyít is, hogy nem "terülnek szét" a melleim, én csak ajánlani tudom mindenkinek, mellmérettől függetlenül. (Bár ebben a melegben vastag,most nem hordom) Károsodást nem okoz, a melleidnek, ha nagyok, inkább jót tesz, hogy nem lógatod őket, mert akkor a súlyuk lehúzza őket (ez akkor baromság,hogy nem szabad melltartót hordani, nem tudom, ezt ki találta ki!!! A kötőszövetek akkor lazulnak ki,ha lógatod - már ha nagy) Megfelelő méretűt válassz,amit kényelmesnek érzel. Semmi bajod nem lesz.

29/N

2010. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miért okozna?
2010. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, kényelmes, és optikailag vékonyít is, hogy nem "terülnek szét" a melleim, én csak ajánlani tudom mindenkinek, mellmérettől függetlenül. (Bár ebben a melegben vastag,most nem hordom) Károsodást nem okoz, a melleidnek, ha nagyok, inkább jót tesz, hogy nem lógatod őket, mert akkor a súlyuk lehúzza őket (ez akkor baromság,hogy nem szabad melltartót hordani, nem tudom, ezt ki találta ki!!! A kötőszövetek akkor lazulnak ki,ha lógatod - már ha nagy) Megfelelő méretűt válassz,amit kényelmesnek érzel. Semmi bajod nem lesz.

29/N

2010. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is nagyon tetszik és tényleg nagyon kényelmes. Nem is gondoltam volna. :-) Szerintem hord bátran! :-)
2010. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem lesz tőle semmi bajod, de arra ügyelj, hogy ne szorítson!

19/L

2010. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs bajom tőle, csak szebb formája lesz a mellemnek :D Kevés szivacs van benne nagyon, de legalább nincs ronda formája a mellemnek :D
2010. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!