Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szülők! A 11-14 éves lányotok,...

Szülők! A 11-14 éves lányotok, hogy öltözködik?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit konkrétabban?:D
2018. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%

Szépen. A korához illően. nem sminkel de divatosan, normálisan, nem płcsanadrágban de jó ruhákban

14 éves. nem fogom az egész ruhatárát felsorolni de az egyszerűbb pamut pólókat és farmer nadrágokat kedveli legjobban

2018. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
37%

14 evesen jelentkezek, bar nem szulo vagyok, de gondolom megosztom.

Ez az a kor, ahol mindenki lazad, es mindenki jol akar kinezni.

En,telen bakkancsba, farmerba, pulcsikba jarok suliba,illetve valami karcsusitott vaszonkabat, de az ilyen pufi kabatokat fel se vennem.

Nyaron attol fugg. Vagy farmer, vagy leggings, ha nagyon meleg van feher vagy farmer płcsanaci, egyszeru rovidujjukat, kivagott vallut, lazat, ami epp tetszik, es sportcipot

(Szaggatott nacit is hordok -azert nem olyat h mar nincs is rajtam nadrag-, es adidasom,illetve nike cipoim vannak. Iskolataskam Vans, sporttaskam Kipsta)

Sminket illetoen szemhejfestek,szempillaspiral,neha tus, de persze nem suliba, es nem is gyakran sminkelem magam (egy honapban 2-3x)

Mielott valaki megszolna,nem, nem vagyok elszallva magamtol,a markasakat nem anyuci meg apuci veszi,hanem sajat penzembol (es nem kapok hetente zsebpenzt) sem a vanst, sem a niket, nem a szuleim vettek, megemgedtek h sulin kivul visszafogottan sminkeljem magam, sztm ennyi.

Erettebb vagyok az ovis 14 eveseknel, es egyetlen egy szines ruham sincs kb.

En azt mondom; mivel most elem meg ezt; hogy szülők, ne legyen nagy szigorba egy 13-14 eves lany. Az o korszakuk van, hagyjatok hogy legyen egy terdnel kiszakitott nadragja, meg ha megtehetik egy markas cipoje. Mert itt nem arrol van szo h az meno. De en is nagyon sok bantast kaptam iskolaba, hogy kinai cipoim voltak, stb, es igen, rengeteg bantast lehet kapni. Hagyjatok, hogy kisminkelje magat, mikor elmegy a kisboltba, hulyenek neznetek, hogy minek annyi idore, de nekunk sokat szamit az a kis ido is. Mert szepnek erzi magat. Jonnek a pattanasok, korrektor termeszetes. Persze ezt nem azoknak mondom akik nem tehetik meg. Viszont,a gyerekeknek ez rohædt sokat számit:)

2018. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hülyén fog hangzani, de történet íráshoz kell. :'D

Majd leírom kicsit konkrétabban is, csak még várok válaszokat. :)

2018. máj. 10. 15:23
 5/7 anonim válasza:
Hát akkor nincsmit:)
2018. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
81%

Én 14 15 16 évesen feketét hordtam jóformán csak. 17 évesen a hajamat is feketére festettem,smink is fekete lett,olyan mátrixos Trinity. Nehéz korszakom volt,családi,stb,így jött,ki.. 18 19 évesen kezdtem szineket hordani,visszajött az eredeti vörösöm. De szerintem ez egyén függő h kinek milyen a stilusa,hisz az csak ruha,én sose ruházkodás alapján itélek,a mélyebb dolgokat nézem.

35N

2018. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

14-16 évesen:

- farmer, sportos vászongatyó

- tornacipő

- póló vagy kockás, csíkos lengébb blúzok


A hajam félhosszú, tépett volt, smink nulla, körömlakk nyáron, főleg sötétkék :D

2018. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!