Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bokáig érő elegáns fekete...

Bokáig érő elegáns fekete nadrághoz és fekete balerina cipőhöz vehetek fel testszínű vékony harisnyazoknit?

Figyelt kérdés
A szára nem látszana ki.
2018. máj. 11. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze, ki foglalkozik ezzel? Az hülye.
2018. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
A balerina cipő nekem az elegancia halála. :/
2018. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem. Akarja a franc, hogy bepálljon a lábam.
2018. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

De zokni nélkül még jobban beleizzad a lábam és kissé igénytelen hatású a csupasz lábfej.

Nem fogok magassarkúban beillegni egész nap, jó lesz a lapostalpú. Majd ellensúlyozom blézerrel és kiegészítőkkel.

2018. máj. 11. 11:57
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne baj egy csupasz lábbal?


Ha műanyagba csomagolod inkább izzadni fog.

2018. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Persze. Szerintem kell is, én minden cipőhöz veszek fel harisnya zoknit (vagy harisnyát, de nem ez a kérdés). Főleg vékony testszínűt, néha feketét. Mondjuk, nem mindegy a minősége, de simán lehet olyat találni, ami észrevehetetlen a lábon, amíg le nem veszed a cipőt. Minél vékonyabbat válassz(8 vagy 15 denest javaslok), olyat ami nem csillog nagyon, valamint az árnyalata nem üt el nagyon a bőrödtől, akkor észre sem venni, h rajtad van, tehát tutira nem fognak leszólni miatta! Szerintem amúgy mezítlábra felvenni a cipőt sokkal gázabb, legalábbis nekem az volt, mert ugyanúgy izzadt benne a lábam, plusz amikor levettem, mindig felgyűrődött a talpbetét. Ezekkel a vékony harisnyazoknikkal meg tök jó hordani, amint felvette a láb melegét, már nem is érezni, h rajtam van így kb olyan mimtha mezítláb lennék, de közben mégsem. Amúgy meg az hülyeség, h a harisnya miatt büdösebb lenne a láb, mint nélküle, mert a nejlon nem szívja fel a nedvességet (mint a pamut) ezért nem számít, h van e harisnya, vagy nincs. Én legalábbis ezt tapasztaltam, de ha aggódsz miatta, akkor egy kis hintőpor a cipőbe, vagy láb spray segíthet a problémán...

Jah, és még valami: véletlenül se üvegszálas harisnyazoknit vegyél, mert bár vékony, és alig látszódik, de nem feszes-rugalmas az anyaga, ezért hiába húzod fel teljesen, emennyire csak lehet kis idő múlva (ahogy a használattól megnyúlik az anyag) gyűrődni fog bokánál meg a lábfejen, és az úgy már viszont feltűnő.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert az érettségihez!

2018. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, sokat segítettél, köszi :) Államvizsga lesz :D Csak minden barátnőm mást mondott erre a témára és nem tudtam dönteni :D
2018. máj. 11. 23:42
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor sok sikert az állam vizsgához! :) Bocsi, csak hát ugye érettségi szezon van, így azt hittem, Te is érettségizel! Viszont az államvizsga még komolyabb, még hivatalosabb dolog, ne legyél csupasz lábbal. Szerintem nagyon nem tesz jót az összhatásnak! Jah, ismerős a szitu, az én barátnőim is mondanak minden félét, ha szóba jön a dolog. Viszont azt vettem észre, h a legtöbb nőnek nem sok köze van a dologhoz, tiszta hülyeségeket beszélnek, ha szóba jön a dolog... Szerintem ez azért van, mert sok nő utál harisnyát venni, és nem foglalkozik vele. Én is ilyen voltam, útáltam a harisnyákat, mint a bűnt. Persze, mert gimiben anyu vette nekem, és nem vitte túlzásba, a válogatást, olcsó krepp harisnyát vett. Ami valóban vacak és kényelmetlen, fel nem vennék mégegyszer olyat. Aztán össze jöttem egy harisnyamániás sráccal, aki bevezetett a dolgok rejtelmeibe, folyton vette nekem a jobbnál-jobb darabokat, és jópár olyan volt amit tök jó volt viselni. Először csak az ő kedvéért vettem fel, de aztán magamtól is elkezdtem kísérletezgetni. Ennek már 12 éve, rég nem vagyunk már együtt, de ez a dolog megmaradt. Szinte nincs olyan nap, h ne hordanék valami formában, sokszor még edző cipőhöz is harisnya zoknit veszek, mert sokkal kényelmesebb, mint a pamut, és nem szívja fel az izzadságot a nylon. Nyáron is hordok ruhához, szoknyához nagyon vékony (8-10) denes harisnyákat. Szürkületben, este semmi sem látszik belőle a lábon, alig érződik, és egyáltalán nem melegít! Télen sem konkrétan a harisnya melegít (a vastag az más kérdés, de most vékonyra gondolok ami nadrág alatt van), hanem az h nem közvetlen a bőrrel érintkezik a hideg nadrág, hanem a harisnya és a nadrág közt van egy légréteg, ami szigetel....

Na de mimdegy is, asszem picit elkanyarodtam a témától, szerintem ne hallgass azokra akik azt mondják, ne vegyél harisnyazoknit! Ha normálisat veszel, meg sem érzed, h rajtad van, és a cipőnek is jobb, ha nem mezítlábra húzod. Izzadás szempontjából nincs különbség, szóval nem hinném, h egy pici kis harisnyazokni rossz érzést keltene. Mikor lesz az államvizsgád? Ha van még addig egy kis időd, akkor javaslom próbálj ki párat, h melyik kényelmes, melyik feltűnő. Ha nincs időd próbálgatni, akkor javaslom a Calzedonia 8-denes harisnyazokniját, vagy Fiore-ban vannak még alig láthatóak, esetleg Belissima. A Bellindát pedig felejtsd el, habár mert elég elterjedt, és sokan azt tartják jónak. Néhány fajtája tényleg nem rossz, de az neked most nem lesz jó, mert elég fényes, és feltűnő a boka és a cipő között! Olyat próbálj meg keresni, ami matt hatású, de lycrás. Remélem sikerül majd megfelelőt találnod, de igazából bármilyen harisnya jobb mint mezítláb, vagy ne adj' isten pamut zoknival! 😃 További minden jót!

2018. máj. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Én eddig azt hittem csak férfiakba van harisnyafétises ,de látom kislányoknál is felfedezhető.


Kész novellát ír egy egészségtelen műanyagaról....😂

2018. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9-es Semmivel sem egészségtelenebb, mint a pamut. De jól van, Te csak maradj meg ebben a hitben! ;) Arra azért kíváncsi lennék hány fajta harisnyát, harisnyazoknit próbáltál, h erre a következtetésre jutottál, szerintem nem túl sokat. Én számtalan fajtát, és azt mondtam előbb is, h tényleg vannak gagyi szarok, de nem azt kell megvenni! Egyébként meg, ha majd picit nyitottabb leszel, akkor Te magad is rájöhetsz, h nem beszéltem hülyeségeket: fogj meg egy harisnyát, meg egy pamut zoknit, vizezd be mindkettőt, tedd ki a napra, és figyeld mi történik.... A harisnya néhány perc alatt megszárad, a zokni minimum fél óra. Aztán a fejecskédben cseréld ki a vizet izzadságra, és egyből kiderül, h mi az egészségtelenebb, egy műszálas anyag a lábadon, vagy pedig izzadságban tocsogni órák hosszat?! Igaz, ez utóbbinál legalább elmondhatjuk, h legalább nem mesterséges műanyag. De nekem aztán telkesen mindegy ki mit húz a lábára, ki miben érzi jól magát, ha neked jobban bejön a nyirkos érzés a lábadon, nekem aztán teljesen mindegy. Én meg elintézem annyival, h kibújok a cipőmből, picit megszellőztetem a lábaim, és máris sikerült felfrissíteni. Igazából kár is erről vitatkozni, mondjuk az azért sokmindent elárul, h ilyen stílusban adod elő magad ráadásul egy olyan dologgal kapcsolatban, amihez nem sok közöd van...


Kérdező: látod, ezt mondtam a jóelőbb! Itt a bizonyíték rá, h a legtöbb nő mot sem ért a harisnyákhoz. Nekik harisnya-harisnya az nem zavarja őket, h számtalan változatban létezik, a legtöbbjük a harisnya szó hallatán a testszínű, esetleg fekete KREPP harisnyára asszociál. Ami tényleg elég puruttya, és mamókás... De amúgy nem feltétlen csak az ő hibájuk, hiszen már a mamájuk és az anyukájuk is ezt hordta (mert akkkriban még csak ilyen volt könnyedén beszerezhető), így hát ha harisnya kellett, anyu ilyet vett pl ünnepségre, és az ő fejükben is ez a kép alakult ki a harisnyákról. Ez végülis nem az ő hibájuk, viszont az már igen, h ennyire korlátoltak, és nem nyitnak számukra ismeretlen dolgok felé... Ahelyett, h csendben elgondolkozott volna azon amit írtam, jön és próbál lehúzni, azzal, h milyen hülye vagyok. (Jó ezt konkrétan nem mondta ki, de számomra igencsak ez jött le a kommentjéből) Pedig, én senkire nem erőltettem semmit csak leírtam az álláspontom, a tapasztalataimat. Pusztán jó szándékból. Gondoltam, majd mindenki kezd velük amit akar, ha akarja kipróbálja, ha nem nem, nekem teljesen mindegy. Na de azért az, h aki írt valamit, az ennyit tud vele kezdeni, h engem oltogat azért elég szomorú szerintem... Mindig ezt mondom, h a magyarnak a magyar a legnagyobb ellensége, nem más! Legyen szó ilyen jelentéktelen kis dolgokról, vagy akár komoly fajsúlyos dolgokról...

Mindenkinek a további legjobbakat kívánom, én már ehhez nem tudok, és nem is akarok mást hozzá fűzni, úgyhogy már itt sem vagyok!

2018. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!