Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szóbeli érettségi outfit?

Szóbeli érettségi outfit?

Figyelt kérdés

Mivel elég meleg lesz, plusz ideges is leszek, szeretném elkerülni az izzadást...nincs iskolai egyenruhánk, matrózblúz sincs előírva, maximum az animés lányok hordják. Műveszeti suli.

Amire gondoltam:

[link]

egy ilyen nadrág


[link]

ez a cipő


és egy lengébb fehér ing betűrve, felhajtott ujjakkal. Ez még hiányzik, vagy turizok egyet, vagy körbenézek anyukám szekrényében.

A hajamat copfban szeretem, sminkelni nem nagyon tudok majd, mert csak leizzadnám, szolidan persze azért korrektoroznom kell, mert aludni nem fogok tudni vizsga előtt és könnyen pirulok is. Kiegészítőnek pici, arany karika fülbevalót terveztem.

19L



2018. máj. 11. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, habár szívem szerint én a nadrágot lecserélném egy szoknyára. Te nem szereted?
2018. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeretem, de hátizsákkal leszek, mert aznap pakolok ki a koleszból is és csak felhúzná a szoknyát.
2018. máj. 11. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Hogy lehet felvenni ilyen ruhákat????? Azzal a cipővel?? Mama most selejtezett ki ilyeneket kinek kell?? Eladom!!
2018. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
DIvatiparban tanultam (dolgozok is úgy 2éve), csak nem tudom, vizsgakörnyezetbe illő-e ilyesmi.
2018. máj. 11. 21:49
 5/7 A kérdező kommentje:
...de a hétköznapi stílusom is mamás ezek szerint :D
2018. máj. 11. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen oké. Rajtam emelten volt térd fölé érő szoknya is egyébként.

Nagyon csinos leszel, sok sikert az érettségihez.

2018. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. máj. 14. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!