Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kisebb vagy a nagyobb...

A kisebb vagy a nagyobb nadrág legyen?

Figyelt kérdés

Nő vagyok.

Tetszik egy bizonyos fazonú nadrág, amit már korábban is nézegettem boltokban. Azonban most elindultam hogy veszek. Amelyik boltban legjobban bíztam, az nem jött össze. Egy másik boltban viszont találtam egy egész jót. Megvettem, mert hogy jobbat úgy sem találnék. 36-os a méretem és csak ilyen volt. Eggyel kisebb nem. Így csak ezt tudtam felprobálni. Kicsit bővebb fazon.


Szóval megvettem.

És ezután egy másik boltjukban felprobáltam az eggyel kisebbet és ez sokkal csinosabban áll. Szóval azt gondoltam kicseréltetem. Viszont nem nyúlós az anyag és a kisebb az ülve feszül a vádlimon.

Ez egy tavaszias jellegű nadrág és félek hogy a nagy melegben kényelmetlen lenne, szorítana.

Viszont a nagyobbat, amit megvettem, azt most már trampli(bb)nak látom magamon.


Szerintetek melyik maradjon?


2018. máj. 11. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Van ilyen sajnos. Nem előnyös hiába tetszik. A kisebbet semmiképp ha szoros. A nagyobbat meg ha nem áll jól akkor vidd vissza ha tudod. Én néznék olyat ami kompatibilis velem. De ha kötelező választani én inkább a nagyobbat ...
2018. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Mindegyik anyag nyúlni fog. Én is pont ilyen helyzetben vagyok mindig, én mindenképp a kisebbet venném. Először mondjuk "bejáratnám" otthon, hogy kényelmesebb legyen. De nem is kérdés, ha a másodikban érzed jobban magad, akkor azt válaszd, mert a "tramplisat" úgyse fogod tudni jó érzéssel hordani, úgy meg mi értelme.
2018. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nyúlik?

Arra gondolsz hogy pl kitérdesedik, mosástól meg visszább megy?

Mert mást én még nem tapasztaltam.

A térdesedéses dolog meg nem segít vádlinál.

2018. máj. 11. 12:48
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a vádlinál is szokott nyúlni, mondjuk én azt pont nem szeretem. Az anyagtól is függ, hogy mennyire lesz kényelmetlen a melegben, de én ha előre tudom az időjárást, inkább szoknyát húzok.
2018. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Én a “tramplibbra” szavaznék mivel a feszülős rucik egészségtelenek , kényelmetlenek és már őszintén szólva unalmas hogy mindenkin ezt látni és még azt is hiszik hogy jól áll.
2018. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5# ez egy bővebb fazon.
2018. máj. 11. 13:03
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Ehhez csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy nekem pont egészségügyi okok miatt is előnyösebb ez a fazon. Szoktam kompressziós harisnyát is hordani, serkenti a vérkeringést. :) Bocs az offért, de csak hogy tisztázzuk, a kérdező sem egy érelszorító, 3 mérettel kisebb nadrágról beszélt tudtommal. Nem az számít, hogy kinek mi az unalmas, hanem ha felveszed, hogy érzed magad benne, ennyi.
2018. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

6-os


Az jó ha bővebb fazon azért írtam hogy biztos csini lehetsz benne.


7!

Köszönöm a kioktatást , de nem neked írtam csupán a kérdezőnek akartam jót az ötletemmel hogy ő már ne legyen fénymásolata a többi ötlettelen nőnek.


Ami az egészségi állapotot illeti a kompressziós harisnyával kapcsolatba nekem is volt egy balesetem ami miatt a lábamban a kapilláris erek megsérültek és emiatt duzzadt a lábam és az orvos harisnyát vagy szüknadrágot javasolt de egyiket sem szeretem ezért megoldottam másképp.

2018. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

És valahogy nem lehet úgy kimosni hogy táruljon picit?

A kisebbhez jobban húz a szívem... :/

2018. máj. 11. 14:49
 10/13 A kérdező kommentje:
Táguljon *
2018. máj. 11. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!