Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kisebb vagy a nagyobb...

A kisebb vagy a nagyobb nadrág legyen?

Figyelt kérdés

Nő vagyok.

Tetszik egy bizonyos fazonú nadrág, amit már korábban is nézegettem boltokban. Azonban most elindultam hogy veszek. Amelyik boltban legjobban bíztam, az nem jött össze. Egy másik boltban viszont találtam egy egész jót. Megvettem, mert hogy jobbat úgy sem találnék. 36-os a méretem és csak ilyen volt. Eggyel kisebb nem. Így csak ezt tudtam felprobálni. Kicsit bővebb fazon.


Szóval megvettem.

És ezután egy másik boltjukban felprobáltam az eggyel kisebbet és ez sokkal csinosabban áll. Szóval azt gondoltam kicseréltetem. Viszont nem nyúlós az anyag és a kisebb az ülve feszül a vádlimon.

Ez egy tavaszias jellegű nadrág és félek hogy a nagy melegben kényelmetlen lenne, szorítana.

Viszont a nagyobbat, amit megvettem, azt most már trampli(bb)nak látom magamon.


Szerintetek melyik maradjon?


2018. máj. 11. 12:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha jó a minősége akkor nem megy össze, de van rá esély.


Amugy meg hidd el a bővebb is jól fog állni az egyediségre gondolj. :)

2018. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%
Mindezen dilemma elkerülhető lett volna, ha betartod az aranyszabályt: ha már egyet megvettél, nem hajtod utána már az alternatíváját (legyen az akár más méret, akár más hasonló ruha), mert minden ruhánál lehet még szebbet találni.
2018. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Megoldódott.

Kicseréltettem kisebbre. Ezek a nadrágok úgy el vannak szabva, hogy adott méreten belül is eltérő nagyságúak, így találtam jót.

2018. máj. 16. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!