Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek érdemes...

Lányok, szerintetek érdemes harisnyát is felvenni az esti buliba?

Figyelt kérdés

Nemsoká indulunk bulizni egy szabadtéri (folyó parton lesz) rendezvényre. Éjfél körül megyünk, és a végéig ott szeretnénk maradni kb 5-6-ig. Egy egyrészes ruha lesz rajtam egy vékony kabáttal és balerina cipő. Csak nem tudom eldönteni vegyek e fel harisnyát vagy ne. Momentán egy szál ruhában majd meg gyulladok, de lehet csak a pia teszi, és a helyszínen illetve hajnalban haza felé már fáznék. Egyébként egy jó 25-30 perces séta mire oda érünk. Ha kocsival mennénk nem lenne kérdés, de így nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

(Főként lányok válaszát várom, azt tudom, h a pasiknak bejön, de ez most nem szempont!)



2018. máj. 11. 22:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
én vennék
2018. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Én felvenném, hajnalban nagyon le fog hűlni az idő.
2018. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Vettem fel végülis, és jól is tettem, mert még harisnyában is elég hideg volt, ahogy kijöttünk a helyről, tiszta libabőrös lettem. Bent a buliban jó idő volt, a tánctól is kimelegetünk, de a haza fele út nem volt kellemes... :/ Ezért nem szeretem ezt az átmenti időt, mert nem lehet normálisan felöltözni. Ha vastagabb harisnyát veszek akkor megsülök tánc közben, viszont hazafelé nem fázok. Ez a vékony meg jó volt a buliban, de haza fele nem sokat ért... :/ Legközelebb majd ki kell találni valami jobb megoldást erre.

De azért összességében jó kis este volt ez végülis, szóval nem panaszkodom.

2018. máj. 12. 06:25
 4/19 anonim ***** válasza:
Bent leveszed a harisnyát, indulás előtt vissza ;-)
2018. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4-es: aha, persze és hol? A retkes WC-ben az erdőben, vagy a Tisza parton? :D Hát elég nagy macera lenne ennyit vesződni vele. Levenni még okés, de pl hova teszem?! Akkora táskát vittem, amiben a pénztárcám, telefonom meg egy-két női holmi pont belefér. Aztán meg buli végén hajnali hatkor, amikor mellesleg mindenki egyszerre indul meg a zene lekapcsolása után még keressek egy félre eső helyet, ahol nem mászkálnak, és korom sötétben vegyem vissza a harisnyát?! Ennyit nem ér az egész, mert mire ezt sikerülne kivitelezni, addigra már kb haza is sétáltam. Szóval ez nem jó ötlet, ebben a formában. Legalábbis harisnyával. Ha combfix lenne, akkor már sima ügy, de azt meg nem annyira szeretem, főleg nem buliban. És főleg nem ilyen hűvösben... :)
2018. máj. 12. 10:15
 6/19 anonim ***** válasza:
A nylonharisnya ilyen szempontból ideális, igaz zárt meleg helyen nem jó, de a hűvösben ideális.
2018. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Bocs, csak egy tipp volt és abból indultam ki, hogy mások még váltócipőt is visznek, így biztos nagy táskád van. ;-)
2018. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én vissza teszem a harisnyát abba a kis nylon csomagolásba amiben van ha nagyon melegem van discoba pl, indulás előtt pedig felveszem. Így elfér kis helyen és nem akad bele semmibe, váltó harisnyát is így hordom, kis helyen elfér, főleg összehajtva.
2018. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8-as

Oké, ezt én értem, de légyszi részletezd már akkor, h hogy szoktad vissza venni indulás előtt?! Ha nagyobb buliba megyünk én is viszek nagyobb táskát, meg pótharisnyát, meg sminkcuccot meg ilyeneket. De ez most egy hirtelen ötlet volt, ráadásul a településen, ahol lakom. Átjött két barátnőm dumcsizni meg iszogatni egy picit, aztán az lett belőle, h nézzünk le a partra, mert most nyitott meg. Ez nem konkrét disco, hanem egy strand, ahol ilyen kiülős kajáldák vannak (kb 7-8) és ezek közül 2-ben vagy 3-ban estére van dj. Ennyi az egész. Semmi mosdó, semmi öltöző, a parton minden felé emberek. Nem tudom, de számomra ezek nem túl ideális körülmények vetkőzéshez, öltözködéshez. Nem ért annyit az egész....


Egyébként meg pont fordítva volt, mert ez a harisnya pont a buliban volt kellemes, és haza felé úton fáztak a lábaim nagyon, de hát egy 15-denes harisnya már csak ilyen... :D

2018. máj. 12. 13:40
 10/19 anonim ***** válasza:
Legközelebb ilyenkor öltözz úgy, ahogy a barátnőid és már jó is :-)
2018. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!