Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek érdemes...

Lányok, szerintetek érdemes harisnyát is felvenni az esti buliba?

Figyelt kérdés

Nemsoká indulunk bulizni egy szabadtéri (folyó parton lesz) rendezvényre. Éjfél körül megyünk, és a végéig ott szeretnénk maradni kb 5-6-ig. Egy egyrészes ruha lesz rajtam egy vékony kabáttal és balerina cipő. Csak nem tudom eldönteni vegyek e fel harisnyát vagy ne. Momentán egy szál ruhában majd meg gyulladok, de lehet csak a pia teszi, és a helyszínen illetve hajnalban haza felé már fáznék. Egyébként egy jó 25-30 perces séta mire oda érünk. Ha kocsival mennénk nem lenne kérdés, de így nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

(Főként lányok válaszát várom, azt tudom, h a pasiknak bejön, de ez most nem szempont!)



2018. máj. 11. 22:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyre megyek, mint te, akkor veszek fel vastagabb nylonharisnyát, 20-40denest. Buliba amúgy is jól mutat, tetszik az embereknek, ha kimegyek levegőzni, akkor pedig nem fázom annyira.
2018. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Persze! Az egyik rövidnaciban volt szandival, ő még nálam is jobban fázott haza felé. A másik meg Vans cipőben meg terepmintás nadrágban. Ilyeneket én föl nem vennék! Mondjuk ő legalább nem fázott hajnalban. :D
2018. máj. 12. 16:37
 13/19 anonim ***** válasza:
10%

Nem semmi hogy mennyit tudtok ezen a szájbab*szott harisnyán vacillálni!

A fiúk mit vesznek fel hogy nekik nem gond? Próbálj példát venni róluk.

2018. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mit szólnál a következő javaslathoz: vékony harisnya az est még melegebb részében, majd hazafelé menet, amikor már hideg van egy combzoknit húzhatsz a harisnyára. Így a buli alatt nem lenne meleged, hazafele meg nem fázol. Én így szoktam, ha hideg időben megyek haza szoknyában.
2018. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Magassarkút miért nem vettél?
2018. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

14# Köszi, ez jó ötlet, mindenképp ki fogom próbálni legközelebb! :)


15# Azért, mert nem lett volna praktikus! Alapból homokos a helyszín legnagyobb része, arról meg nem is beszélve, h a város másik végére kellett elgyalogolni oda-vissza, és egy csomó helyen sz@r murvás út vezet. Főleg, h ittunk is, nem akartam kitenni magam az útviszonyok, a helyszín és a magassarkú kombinációjából származó esetleges kellemetlenségeknek! :D

2018. máj. 12. 18:17
 17/19 anonim ***** válasza:
Combfix ami jó ilyenkor, a legtöbben azt hordunk, könnyű levetni és felhúzni, nem kell levetkőzni, csak a cipődet, padon ülve is könnyű felvenni ha fázol.
2018. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Így világos, mondjuk a homok a balerinába is belemegy.
2018. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
14-es combzokni ötlete tényleg jó és praktikus, én sokszor szoktam alkalmazni. Vagy màr alapból rajtam van a zokni, s ilyenkor ha melegebb van, térd alá húzom, ha hidegebb fel combig és nagyon jól melegít. Vagy pedig hazainduláslor kapom fel gyorsan, addig egy kis táskában is jól elfér. Fekete harisnyára fekete combzokni pedig nem is feltűnő. Csak ajánlani tudom
2018. máj. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!