Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvettél már valaha olyasmit,...

Felvettél már valaha olyasmit, ami neked rosszul állt?

Figyelt kérdés
Amolyan “csak azért is, akinek nem tetszik nem néz rám” alapon. Pedig jól tudtad, hogy kifejezetten előnytelen neked az adott darab.
2018. máj. 13. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
egyszer felvettem a hátamra egy Trabant ajtót! igaz, hogy melegem volt, de letekertem az ablakot!
2018. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aham. És rosszul állt? Tudtad, hogy másokon szebben mutat, de annyira akartad, hogy mégis felvetted, vagy rád erőltették?
2018. máj. 13. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:
mikor dagadt voltam minden rosszul állt
2018. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a barátom kérésére feszülős bőr ruhát. sajnos az ilyen ilyen ruhák csak tökéletes alakkal mutatnak jól rajtam meg volt némi felesleg. nem olyan sok, de a ruha kihozta nagyon. a barátomat viszont nem zavarta egyáltalán, odáig volt.
2018. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Igen, hordok leggingset, tudom nem áll jól, de én szeretem.
2018. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

amikir dagadt voltam kb minden...

túl rövid/túl feszüls cuccok ja

2018. máj. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Vagy igen, ha a cipő méretem annak számít. A kisebb cipő nyom, ezért csónakosat hordok. Mert az nem.nyom.
2018. máj. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szokott olyan lenni, hogy nagyon fáradt vagyok, sietnem kell stb. És nem érdekel mit veszek fel, egy farmert meg egy bővebb pulcsit, akár többször is, de erre nem mondanám hogy rosszul állna bármelyik is, csak ilyen esetekben csak felkapok vmit gyorsan.
2018. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ezt a sablon “rövidnadrágot” amit minden hiú fiúkán látni azt a térdig érőt nehogy a kis combjukat meglássák.

Jó hülyén éreztem magam benne 37 fokos hőségbe , értelmetlennek találtam és soha többé nem kérek belőle inkább maradok a shortjaimnál.

2018. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Régen sok feketét hodtam, mert meg voltam győződve, hogy "jól áll". :D


Ja, világos típusként valóban "remekül" mutatott rajtam, kb. mintha halott lettem volna benne.

2018. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!