Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy nem kifejezetten csinos...

Egy nem kifejezetten csinos lábú nő felvehet színes, mintás cicanadrágot? Vagy akkor körberöhögik?

Figyelt kérdés
Magas vagyok és hosszú a lábam, viszont nem éppen formás. Vastag boka, ehhez képest vékony vádli, buci térd, löttyedt (nem vastag, de löttyedt) comb.

2018. máj. 13. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
A comb löttyedtsége szerintem nem látszik úgy. Mennyi idős vagy amúgy? Mert bizonyos kor felett nem igazán illik a nőkhöz a cicanadrág, még ha csinosak is egyébként.
2018. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok. Talán még belefér...
2018. máj. 13. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Felvehetsz, de miért tennéd? Úgy értem miért hangsúlyozod ki direkt azt, ami nem a legelőnyösebb? Biztos vannak szép testrészeid, tereld inkább oda a figyelmet.
2018. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a cicanadrág nem annyira sikk, én mást vennék fel. Amúgy nem lenne gond, tuti bejönne a lábad:).
2018. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Hát, ha rövid pólóval vennéd fel, akkor biztosan körberöhögnének...
2018. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán felveheted. Most egy szűk, tapadós farmerben ugyanúgy látszik, hogy vastagabb a bokád, vékonyabb a vádlid, nagyobb a térded, nem? Annyi, hogy az anyaga miatt talán jobban "összetart" és emiatt nem látszik, ha picit löttyedt a combod vagy ilyesmi, de cicanadrágból is lehet kapni olyat, ami vastagabb és erősebb anyagból készült, direkt vannak alakformáló darabok is.
2018. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!