Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma rövidgatyában megyek...

Ma rövidgatyában megyek dolgozni. Ki megy ugyanígy a munkahelyre?

Figyelt kérdés

2018. máj. 16. 05:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%

Mihivel egyetértek!

Ezek a diplomások már már félisteneknek vagy felsőbbrendűnek képzelik magukat, pedig egy most futó vetélkedő műsórban volt egy kérdés ami szerintem alapvető és mindenki tudja mi a funkciója mégpedig a karburátor volt a megfejtés ami a belsőégésű motorok üzemanyag minőségéért és mennyiségéért felel de ezt egy 2 diplomás, 1 államvizsgás sajnos mégcsak nem is hallott a szerkezetről.


De van olyan is ezek között aki egy egyszerű kilincset vagy csaptelepet sem tud alacsonyabb iskolai végzettséggel rendelkező szakember segítsége nélkül kicserélni....

2018. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Farizom #

Neked agybajod van? Miről zagyválsz itt?

2018. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
Lényeg, hogy a farizma kint legyen.:D
2018. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem azért írtam amit írtam, hogy fumigáljam úgy általánosságban a diplomát... Ettől szeretnék elhatárolódni. Ez összetettebb dolog ennél.

Viszont a karburátor nemtudása miért gáz például egy olyan embernek aki angol irodalmat oktat?:D Attól, hogy valaki a saját területén kiváló ismeretekkel rendelkezik, még nem lesz kompetens mindenben. És nem is kell, hogy az legyen. Ez teljesen normális. Én más origóból írtam amit írtam.

2018. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

Dr. Vekerdy Tamás mondta a következőt:


„Vizsgálatok bizonyítják, hogy a tanult anyag 75 százalékát az eminens is garantáltan elfelejti. Sőt, újabb vizsgálatokból tudjuk, hogy a 20-30 éves felnőttek a gimnáziumban megtanult anyag 9 százalékára emlékeznek úgy, hogy azt használni is tudják a mindennapi életben. 91 százalékot tehát feleslegesen tanultak meg!”


Szóval ne gyere nekem az általános iskolás technika órával kérlek:D Örülök, hogy nálad az átlag 25 százalékot lefedő megragadt ismeretek közé befért a karburátor.

Egyébként a művészettörténeti ismereteid megvillanthattad volna úgyis, hogy Rembrandt nevét eltalálod:D

2018. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
40%
36 fokban miben mentek majd, tangában ?
2018. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem igaz, hogy legalább egy vékony hosszúnadrágot nem bírtok el magatokon. Én tegnap kardigánnal derekamon, farmernaciban, pulcsiban és őszi rövidebb pufidzsekiben voltam az irodában is. 25/L
2018. máj. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%
#Farizom, teljesen őszintén: én a magam részéről már annak is örülök, hogy legalább a szakmádba vágó karburátor és Diesel szavak helyes írásmódját ismered. Más téren vannak ugyan hiányosságok, még a magyar szavakban is, de ne legyünk telhetetlenek.:-)
2018. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
93%

Farizom, drága, az alapműveltséghez hozzátartozik a helyesírás is.

Olyan szó, hogy "tanúl", nem létezik. Nem kéne okoskodni a semmire.

2018. máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Ne okoskodjak a semmire? Hmmm!

Ez érdekes, azért mert valaki tud írni akkor már okos is?

Ha én is két sort írnék lehet nem gépelném félre.

Majd ügyelek a rövid fogalmazásra.

2018. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!