Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Főleg lányok, jól néz ki így...

Főleg lányok, jól néz ki így ez az összeállítás?

Figyelt kérdés

Főleg az, hogy ilyen bokavillantós a nadrág. Pár ismerősöm főleg az idősebb férfiak megszólták hogy hogy néz már ki, de ez a "divat". Nem arról van szó hogy most divat majomkodom, de kellemesebb is ha kicsit szellőzik a boka a melegben.


De úgy az összkép is érdekelne, hogy jól van e összeállítva.

[link]



2018. máj. 20. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a robusztus cipő helyett, valami finomabb vászon, vagy bőr jobb lenne. Az ing és a nadrág miatt.

De én már öreg vagyok.

2018. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem jól néz ki.
2018. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Olyan, mintha kinőtted volna az öltöny nadrágodat..ez a cipő hozzá, szerintem botrány és igénytelen...ha más cipőt választassz hozzá, mint pl az első is írta talán nem annyira feltűnő, hogy kicsi már rád a nadrág hosszra és mondhatják majd rád, hogy 'hű, de divatos vagy'...

27/N

2018. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szeretem ezt a divatot. Viszont ilyen munka gatyával nem néz ki jól, olyan mintha kicsi lenne.
2018. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ilyen öltözékhez elegánsabb cipő illene.
2018. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok, és szerintem borzalmas
2018. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég rossz. Az ott egy öltöny nadrág?
2018. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Mesicicus ***** válasza:
A nadrágod tény hogy lehetne kicsit hosszabb bár ez személy szerint engem nem zavarna. Viszont válassz egy elegánsabb cipőt.
2018. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

jó hogy nem gumicsizmával veszed fel, akkor még lenne értelme a nadrág feltűrésének.

borzalmas ez az outfit

2018. máj. 21. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
A cipő túl sportos ehhez az elegánsabb megjelenéshez és a nadrág tényleg olyan mintha kinőtted volna. Ha annyira ragaszkodsz ehhez a bokavillantós marhasághoz, akkor vegyél fel rendes hosszúságú nadrágot és azt hajtsd fel, azon látszik hogy a te méreted csak a meleg miatt felvan hajtva
2018. máj. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!