Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mire kell figyelni nagyobb...

Mire kell figyelni nagyobb méretű melltartó vásárlásakor?

Figyelt kérdés

80D a méretem, erre keresek viszonylag jól tartó melltartót, ami nem árt ha szép is. Mit kellene megnéznem a kiválasztott darabon? (Gondolom a vastag pántot mindenképp.)


Ha van , aki hasonló méretekkel áldott vagy átkozott meg a sors és van tapasztalata, kérem ne tartsa magában. :D



2018. máj. 22. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

A (vízszintes) körpántnak kell tartania elsősorban, ha az laza, akkor 75E-t próbálj. Ekkora méretre még nem feltétlenül kell széles pánt, azt válaszd ami kényelmes.

Igazából a kosár alakja számít szerintem sokat, passzoljon a melled formájához. Én próbakor felveszem a melltartót, mindig felveszem rá a fölsőmet is, és megnézem úgy milyen; illetve hogy oldalról nincs-e "törés" ott, ahol véget ér a melltartó anyaga.

2018. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg mennyire könnyen csúszkál a pánton a kis műanyagbigyó amivel a pánt hosszát lehet állítani, ha túl könnyen, akkor a melled súlya le fogja húzni.

Azt is nézd meg hogy ahol a két kosár összeér, illetve ahol a pánt kapcsolódik a kosárhoz illetve hátul a körpánthoz, meg a merevítők körül van-e erős, kemény varrás, kiálló merev anyagdarab, stb. Ha van, az 10 percen belül pirosra dörzsöl, ha kicsit is érzékeny a bőröd ilyenekre.

Próbálj meg előrehajolni, ha kibuggyan a kosárból a melled az nagyon nem jó.

Én szeretek kicsit ugrálni benne, azzal tesztelem hogy fájni fog-e ha lefutok mondjuk a lépcsőn, vagy tart eléggé.

Első is nagyon jókat mondott persze.

2018. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! En 85D-t hasznalok, nekem amikor online rendelek (pl. H&M) szokott olyan gondom lenni, hogy hiaba szuper a meret, kilatszik belole a mellbimbom fele, ezert a magasabb kosaru melltartokat preferalom :D
2018. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp legyen benne merevítős, mert anélkül semmit sem ér az egész ilyen méreteknél.

Tudom, talán kicsit nagyít rajta, de legyen benne egy vékony szivacs, hogy ne látszódjon át, ugyanakkor ne legyen benne óriási push up, mert az nagyon hülyén néz ki.

2018. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vastag pántok, plusz ugyanazt amit egy kisebben.
2018. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

nekem 75 G a méretem.

Amire szerintem nagyon kell figyelni az az, hogy a hátpánt széles legyen,mert az tart, a vállpánt is legyen elég széles (de ez csak emel, tulajdonképpen) És azt,hogy a hónaljnál legyen egy plusz merevítő, ami segít a tartásban. Jó, hogy a kosara 2 vagy akár 3 részben szabott, ez is segíti a tartást. Én leginkább olyat vennék aminek a péntja nem levehető, hanem fix jobb a tartása.

Van egy tök jó bolt, ahol minden hónap 20-án 20 % kedvezmény is van, én oda járok és tök normális és segítőkész az eladó.

Egyébként van egy blogom erről, ha érdekel olvasd el.

Brasandshoes.blogspot.hu

2018. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat lányok. Valahogy mindig megtetszik egy szép darab, ami rajtam persze sehogy sem áll, a tartás fogalmát meg évek óta nem ismerem. :D De erősen próbálkozom. :D
2018. máj. 23. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!