Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ki tolja közületek...

Fiúk, ki tolja közületek nyilvánosan harisnya + rövidnadrág kombóban?

Figyelt kérdés

2018. máj. 23. 08:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
39%
Ocsmányul néz ki egy férfin, mint minden női ruhadarab.
2018. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%
Hm... Titeket nem szoktak elkalapálni az utcán harisnyahordásért? Mert nekem anno, ha öt centivel nagyobb hajam volt, már ment ezerrel a köcsögözés...
2018. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nem szoktak, miért tennék? Manapság mindenki azt hord amit akar, szeret. A beszólogatók magukat minősítik, én anyázással szoktam lehűteni őket.
2018. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha a harisnya ocsmányul néz ki (ami nem csak női ruhadarab, mivel van férfi harisnya is), akkor a farmernadrág, bő szárú nadrágok is ocsmányul néznek ki a nőkön, nem beszélve a sport cipőt és bakancsot hordókról. És azok a nők pláne ocsmányul néznek ki, akik mindig zokniba járnak, néha ha felvesznek szoknyát, egyberuhát, véletlen sem húznak hozzá harisnyát, na az ilyen nőket se lehet nőnek nézni.
2018. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
62%
és előbújtak a harisnya fétisesek
2018. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

15, harisnya fétish nem az öltözékben nyilvánul meg, hanem a hálószobában, kettesben. Mitől fétish neked, ha valaki felvesz egy ruhaneműt utcán, munkahelyen?

Akkor én is nevezhetném fétishes nőknek, akik zokniba járnak, bő nadrágba, boyfriend farmerba, boyfriend sportcipőbe, boyfriend pólókba.

2018. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, de most a fiúkról van szó.
2018. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Én naponta találkozok farmer fétises nőkkel, folyton abba járnak, nem zavarja őket, hogy a férfiak is abba járnak.

A harisnyát nem hord szinte senki férfiak közül, bár elvétve látni, mert annak ellenére, hogy van férfia harisnya akár pamut, akár nylon, mégis annyira kipecészték, homárosnak bélyegezték aki felvenné,hogy nem csoda, hogy nem látni harisnyás pasikat, még akinek gyógyászati célból kell hordani, inkább nadrágot húz fel, mert a sok idióta barom lenézné.

2018. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 realos ***** válasza:
58%
Én ff létemre szivesen hordok harisnyát rövidnadrággal. De sajnos nem találkoztam még a környezetemben hasonlo ffval . Pedig jo lenne mást is látni igy mmert nagyon kényelmes szerintem
2018. máj. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
#19 Én láttam már többeken, nylonharisnyát hordtak, úgy látszik a nylonharisnyát jobban kedvelik, mint a pamutot, mert olyant csak sportolókon láttam, nylont pedig különféle és korú embereken. Én is nylonharisnyát hordok.
2018. máj. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!