Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ki tolja közületek...

Fiúk, ki tolja közületek nyilvánosan harisnya + rövidnadrág kombóban?

Figyelt kérdés

2018. máj. 23. 08:37
1 2 3
 21/26 realos ***** válasza:
50%
Én is nylont hordok. De a város ahol lakom.sajna még nem láttam
2018. máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 realos ***** válasza:
Én is nylont hordok.a város ahol lakom ssjna még nem láttam ffit aki hordana. Pedig szivesen beszélheznék is ilyrnnel
2018. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Akkor is értelmezhetetlen kombó. Rövid nacit akkor veszünk, ha meleg van, ha meg meleg van, mi a fenének harisnya?
2018. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

23, tudom, hogy a magyarok szeretik a kákán a csomót keresni, de hidd el az életben vannak más érdekesebb dolgok is, mint a harisnya+rövidnadrág.

Egyébként a vékony nylonharisnya nem melegít, amíg nincs kánikula addig jó annak, aki nem szeret annyira pucéron lenni, a lábbelit nem szereti mezítláb hordani, akinek nincsenek szép lábai-bőre, és aki egészségügyi szempontból hordja.

De tudom a magyar emberek nagy részét érvekkel nem lehet meggyőzni!

Egyébként ahogy a zokni+szandál párosítást se tudja sok ember megemészteni, aki így jár szarik bele ki mit gondol róla, ugyanúgy elhiheted, hogy mi akik harisnyát hordunk rövidnadrághoz, totál leszarjuk ki mit gondol.

2018. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 realos ***** válasza:
50%
Kényelmes és ennyi. Hajnalban mikor kerékpározom. Engem melegit!! Jo érzés viselni..ez az én véleményem
2018. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok, de pamutharisnyanadrágot szoktam a rövidnadrág alá.Ezt bicajozáskor hordom, meg mikor a hegyekbe megyek túrázni!Ha melegebb van, akkor fehéret. Nagyon szeretem a harisnyát, nem mondok le róla.Egyrészt utálok hosszú nadrágban túrázni,bicajozni, másrészt nekem ez jön be, és kész!Még nem szólt meg érte senki, de nagyon nem tud érdekelni mások véleménye!
2018. jún. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!