Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt/ruhát ajánlotok...

Milyen cipőt/ruhát ajánlotok fesztiválozásra? Plusz milyen “kiegészítőket”?

Figyelt kérdés

Életem első fesztiváljára megyek (EFOTT-FEZEN)

És nem tudom mit és mennyit vigyek

Egy sima magas szárú vans -re gondoltam vagy egy Adidas Ultra Boost r1-re nem tudom melyik lenne a jobb + gumicsizma

+ pólók és 2 rövid és 1 hosszú

1 db esőkabát és 1 pulcsi

Mi kellhet még fesztiválra?



2018. máj. 24. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden napra elég ruhát + legalább egy plussz napra elég ruhát ha esetleg egyik nap esne, stb mert így marad százaz ruhád. Esőkabát, gumicsizma jól jöhet. Én UB-t biztos nem vinnék mert csak megtapossák a tömegben, tiszta sár, kosz lesz.

Akkor inkább a Vans.

2018. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyat ne vigyél szerintem, amit sajnálsz. Cipőből is a strapabírót vidd.
2018. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Amit nem sajnálsz ha összetaposnak. Én a drágább cipőimet biztos nem vinném el. Arra ügyelj hogy vízálló cipő/ruha és meleg ruha legyen, amiket rétegesen tudsz kombinálni.
2018. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan cipőt vigyél, amit nem sajnálsz ha koszos lesz, stb. Én direkt fesztiválra vettem egy kínai sportcipőt, mondván, ezt nem fogom tisztítani ha sáros lesz, elszakad akármi, hanem kidobom. Persze azért fontos, hogy kényelmes legyen. De amúgy, ha nem esik az eső tehát nincs sartenger akkor nem lesz sok baja a cipodnek, csak poros lesz. De azért nem ajánlom, hogy a legújabb legdrágább cipellodet vedd fel. Ja és mindenképp zárt legyen. Gumicsizma, esokopeny alapdaradok, ha leszakad az ég, másban nem tudsz száraz maradni, a fesztivál területe egy nagy sartenger lesz, gumicsizman kívül nem tudsz közlekedni más cipőben. Én vinnék naptejet is, sapkát/kalapot, meleg ruhát, hálózsákot, felfujhato párnát, fuldugot. Én általában mindig viszek magammal egy kis táskát, ami folyamatosan nálam van, abba teszek egy üveg vizet, zsepit, kezfertotlenitot (ez is tök alap egy fesztiválon mert annyi mindent el lehet kapni a wcn), nedves törlőkendő is jól tud jönni, felfrossitésként vagy ha koszos lettél letörölni :D
2018. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaa meg bónusz tippek: a kis táskámban szokott lenni még egy szatyor, hogy bárhova le tudják ülni, és mégse a földre kelljen. Szerintem jól tud jönni az is, ha magaddal viszel néhány szemeteszsakot, azért, hogyha esik az eső, akkor a sátor beazasa esetén is száraz maradjon a cuccod. Power bank, mobiltolto. Egy pulcsi szerintem kevés, én minimum meg egyet vinnék, just in case. Persze majd nézd meg az előrejelzést, és az alapján pakolj, de tud azért éjjel hideg lenni.
2018. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!