Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kismellü társaim! Ti hordtok...

Kismellü társaim! Ti hordtok kosaras melltartókat?

Figyelt kérdés

Nekem eléggé pici a cicim. Nagyon ritkán találtam olyat, ami kosárban pontosan jó lett volna, a legtöbb melltartóm kb úgy néz ki, hogy fölül nem is simul a bőrömre, tehát egy nem tapadós felsővel simán be lehet látni hozzájuk ha lehajulok.

Eddig folyton hordtam igy is, mert szivacsosak voltak és azon voltma, hogy nagyobbnak tünjenek.


Egy bizonyos felső miatt vásároltam nemrég bralette melltartót és teljesen beleszerettem.

Utána rábukkantam egy hasonlóra, ami nem csipkés, (kb hasonló [link] nem tudom, hogy ez is bralette vagy sem. Azóta le se akarom venni, annyira kényelmes és bármit csinálhatok benne, nem csúszik össze vissza és nem kell igazitanom, sőt ha kilátszik szinte divatosnak mondható.

Ti hordtok ilyet? Mennyire jó megoldás hosszútávon, tart-e annyit ,mint a normál melltartók, vagy csak a divat miatt lettek kitalálva?


2018. máj. 25. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Hordok mindkét félét. Általában ruhától, kedvtől függően. Nekem kis mellem van és azt bőven tartja egy ilyen melltartó is, abszolút meg vagyok vele elégedve. :)
2018. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Hordok, mivel rettenetesen zavar, ha átüt a bimbó. Tudom, hogy melegben nem feltétlen, de mi van, ha vmiért fázni kezdek? Lehet, hogy nálam ez már ilyen rögeszme, de kosaras melltartó nélkül egyszerűen meztelennek érzem magam. Persze nem kitömöttet hordok, épp csak annyi szivacs van benne, hogy takarja, amit kell.
2018. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Hordok, mert szégyenlem, hogy nincsenek melleim.
2018. máj. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Én csak azért hordok melltartót hogy a cseresznye méretű melleim ne látszódjanak

Elég hülyén néznek ki ha úgy sétálhatnak az utcan melltarto nélkül

Körbe röhögnének az emberek

2018. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem hordok, pont azért, mert idiótán mutat, hogy kilométerre eláll a kosár része :D - még a legkisebb is.


A ruháim zöme nem villantós, ami meg olyan, az alá tapszt teszek.

2018. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
68%
Van vagy 3 ilyen nagyon mini kosaras (nem push up) amit tudok hordani de nekem is több ilyen bralette-m van.
2018. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem, csak bralettet. Abból is van olyan aminek vastagabb az anyaga így nem üt át de mégis sokkal kényelmesebb mint a sima melltartó. A sima kosaras nekem is nagyon eláll amúgy, és számomra iszonyat kényelmetlen is úgyhogy olyat én sem hordok.
2018. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!