Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek "stoner"...

Hogyan öltözzek "stoner" stílusban?

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak ezek a füves" stílust képviselő emberek és azoknak olyan jó stílusa van. Szeretnék én is így öltözni de az a baj hogy ha beírom a netre, hogy "stoner girl clothes" akkor csak ilyen Kender mintás pólókat ad ki de én nem erre gondolok csak nem tudom más hogy beírni. Ide csatolok egy képet hogy mire gondolok csak fiúban:

[link]


Tudnátok segíteni hogy találok ilyen ruhákat? Illetve, hogy nyáron mit vegyek fel ilyen stílusban? Mert ősszel tavasszal hosszú nadrág +bő pulcsi tök jó de nyárra nem.


2018. máj. 26. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem "stoner" stílus, ez ami pár éve menő volt, ún. soft grunge.

Modernebb, ha streetwear elemeket teszel hozzá, mint ahogy a srác is, akit linkeltél. Amúgy ha tényleg ezt a füves, les zarom vibe-ot akarod képviselni, akkor a legfőbb a kényelem. Kényelmes skinny farmer, valami mintás/márkás lenge póló, főleg kiegészítőkkel lehet feldobni. Tetkózni semmiképp se állj neki stílusváltás címen, maximum piercingekig menj el, azt ha kiveszed nyoma sincs.

De emellett ne kezdj el drogozni meg lógni suliból légyszi.

2018. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tetkóhoz nem vagyok elég idős szóval kilőve de amúgy 7 fül pcm már van:) meg én nem divatból akarom ezt a stílust hanem mert alapból ez a leszarom stílus vagyok
2018. máj. 27. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!