Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözzek az alakomnak...

Hogy öltözzek az alakomnak megfelelően?

Figyelt kérdés

Szerintetek hogy öltözzek, ha homokóra alakom van, viszonylag nagy, C kosaras mellem, vékony derekam, széles csípőm, és nagy popsim? Az a gond, hogy felesleg is van rajtam és messze nem lapos a hasam. Úgy érzem, hogy a magas, vékony lányokon minden jobban áll, én nem tudok mit felvenni. Milyen stílusú, szabású ruhákat viseljek? (167 cm és 59 kg vagyok, 18 éves)

Előre is köszi a válaszokat!


2018. ápr. 10. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én magas vékony lány vagyok, és apszolút szarul ál minden. Elöl deszka hátul léc... ahogy az arányokat leírtad, én szívesebben lennék a te helyedbe... szerintem nekef minden jól áll. A széles csípőt és a vékony derekat emelném ki, az szeribtem írtó szexi, csípő gatya, illetve ez a hosszabb derekú gazya is nagyon csinosan állhat rajtad. Felsőbe is a szűkebb fazont választanám. Viszont a sportosabb ruhadarabok is nagyon szexik az ilyen nőkön. ☺ Van egy kolléganőm, ő ogyan ilyen arányokkal van megáldva mint te. És mindet hord. Nagyon csinos, és jól érzi magát ebben a testben. ☺ úgy hogy fel a fejjel, más ölne ilyen alakért. Pl én 😁☺
2018. ápr. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon formás lehetsz.

Szűk nadrág, kivágott felső.

Ceruzaszoknya

Szinte minden jól áll.

Ne hordj lepel ruhákat mert nem kell eltakarnod magad.

2018. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magas, vékony lány vagyok (169 centi, 53 kiló, pedig zabálok egy csomót), és hidd el, SEMMI nem áll igazán jól.


Kicsi a mellem, kicsi a seggem, derekam nulla. Remek oszlop-alkat vagyok... hagyjuk. :D

2018. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm homokóra, bátran hordhat passzos felsőket, szűk nadrágokat, szoknyákat, mert állati szexi.


Én meg folyamat trükközhetek a szabással, plusz fodorral, berakással, stb. hogy csináljon kis mellet meg segget. :D, pláne nyáron, mikor nincs "ápol és eltakar" télikabát.

2018. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!