Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki egy 14 éves fiúnak a...

Ciki egy 14 éves fiúnak a szandál esküvőre? Vagy csakis cipőt vehet fel? Tesómról van szó. Szal rózsaszín inge van, szürke mellény és nadrág. és szürke szandált akar felvenni, szürke zoknival. Vagy legyen inkább fekete cipő?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 14:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13%
a szandál zoknival elég gáz... de ha mondjuk harisnyával vagy nejlon zoknival veszi fel, akkor az szép is lehet... Zoknit felejtsd el! 17L
2010. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
16:47 fiúnak harisnya? xD kicsit se néznék hülyének:D:D
2010. jún. 15. 20:30
 13/14 anonim ***** válasza:
60%
nem tudom min lepődsz meg, mikor a mai világban már fiúk is hordanak nejlon zoknit, nár láttam én is a suliban :DDD
2010. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vegye fel azt, ami neki tetszik, 14 éves már nyugodtan eldöntheti, és nagyon szép, hogy ilyen komplettül össze tudta állítani, a színekkel együtt. Vegye csak fel a szürke zoknit szürke szandállal, és teremtsen divatot!

A mezítláb hordott szandál szintén egy divat egyébként. 1990-től indult nálunk, most már ideje lenne váltani.

2015. jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!