Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ruhaüzletekben nem...

Melyik ruhaüzletekben nem érdemes vásárolni a silány minőség miatt?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 12:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
30%

Így van! Én pedig egyszer kimosom, és az anyagon azonnal bolyhok, összeállt anyagcsomók jelennek meg, amiket sehogyan nem lehet eltűntetni.

Volt olyan is, aminek az anyaga egyszer csak, valami indokolatlan okból elszakadt. 😕

Nem értem, mitől romlott el ennyire a ruhapiac.

Édesanyám évekig élt Olaszországban anno a 80-as években, és azt mesélte, hogy egy ruházati boltban az eladó elmesélte neki, hogy a cég különválasztja, hogy keletre vagy nyugatra állítanak elő ruhát.

Nyugatra mennek a tartós, jobb minőségű ruhák, keletre pedig a hasonlóan kinéző, de gagyi műszálas sz*rokat viszik.

Mi történt? Nem engedjük be a migránsokat, és akkor máris a béna kelethez tartozunk? 🤔

Most már én is úgy vagyok vele, hogy külföldi megbízható oldalakról jobban megéri rendelni, mint plázás üzletekből.

2018. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó sajnos ez az élelmiszerekre is igaz, háztartási dolgokra,( nutella, mosószer). Ide rosszabb minőség érkezik. Mi Lengyelországban gyártott Nutellát, Nestlé ganonapelyhet kapunk, míg más németet.
2018. máj. 30. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!