Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Átlátszó felsőket hogyan...

Átlátszó felsőket hogyan illik hordani?

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem nekem adta pár régi ruháját.Van köztük egy szép blúz ami átlátszó.Szeretném hordani de nem tudom mit vegyek alá.Az utcán láttam olyat aki csak melltartót vett alá de szerintem az túl merész.

Aki hord ilyen ruhadarabot mit szokott alá venni?


2018. jún. 2. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Vagy testszínű, illetve a blúzzal megegyező színű melltartót illik hozzá felvenni. Ha ezt így nem akarod, akkor vegyél fel alá trikót, szintén hasonló színűt.

Pl fehér átlátszó felső alá sose vegyél fel színes melltartót/trikót, mert az nagyon átüt és kihívó. A legjobb ha egyszínű a kettő.

2018. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
felsővel egyszínű melltartót, de én olyat is láttam h fehér átlátszó felső alá fekete melltartót vett fel...
2018. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Ne vegyél alá semmit, főleg melltartót ne, mert átlátszik.
2018. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
mondjuk egy bodyt
2018. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Szebb fajta felete melltartóval is nagyon vagány
2018. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
73%
Én kis fekete topokat (csipkés, egyszerű) szoktam alá venni. Fekete, fekete fehér csíkos és bordó átlátszó felsőim vannak.
2018. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Én a felső színével megegyező melltartót szoktam hozzá felvenni. Engem nem zavar, vannak ennél kihívóbban öltözködő lányok is.
2018. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen, nem tudom, mi ertelme van az ilyen ruhadaraboknak, amik teljesen atlatszoak... Masokon viszont lattam mar spagettipantos toppal, sima melltartoval, bralette szeruseggel. Nem hinnem, hogy ez olyan kihivo lenne csak melltartoval, tegnap lattam vagy 5 csajt csak a Kalvin ter korul sportmelltarto nagysagu felsocskeben flangalni... :D :D
2018. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!