Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti hordtok otthon...

Lányok ti hordtok otthon melltartót? Én ha hazaérek mindig megszabadulok tőle. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
melltartó,otthon,öltözködés,

2018. jún. 2. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem hordok, örülök ha levehetem. Inkább kényelmes sportmelltartót veszek fel, h azért mégis tartson.
2018. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha. Fura ez, mert nagyon kényelmes melltartóim vannak, sosem okoznak gondot kint, de ahogy hazamegyek (rokonnál is ugyanez van), azonnal zavar és kényelmetlen. Jobb nélküle, az biztos, úgyhogy ha nem muszáj, nem hordom. Jelenleg úgy heti pár órában van csak rajtam, ez nagyon kényelmes.
2018. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én is mindig leveszem amint lehet. :)
2018. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig hordok :) Különösebben nem tartom kényelmesnek, de nagy mellem van, és melltartó nélkül szinte rossz érzés lenni. Van amikor csak ilyen vékony pamut melltartót/top-ot veszek fel, ha egész nap itthon vagyok, azt szeretem pl :)
2018. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Max sportmelltartót.
2018. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Többnyire mindent ledobok itthon magamról.36N
2018. jún. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Ha egész nap otthon vagyok, akkor ilyen kis topokat veszek fel, de ha melltartóban voltam valahol és hazaérek akkor már marad a melltartó fürdésig. De mivel kicsi a mellem, simán van hogy eleve ilyen topban vagy sportmelltartóban megyek el is, az aznapi ruhától függ.
2018. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Itthon is rajtam van. Kicsik, de lógósak a melleim, zavar, ha ide-oda lobognak.
2018. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Akinek nagyobb a melle annak általában nem zavaró hanem szükséges a melltartó. Akinek kisebb annak többnyire kényelmetlen.

Nekem nem olyan nagy,de melltartó nélkül nagyon nehéz,fáj stb. kell a melltartó hogy helyben tartsa. :D Nekem nélküle lenne kellemetlen :)

2018. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!