Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan elönyösebb öltözködnie...

Hogyan elönyösebb öltözködnie egy elhízottabb lánynak?

Figyelt kérdés
alacsony vagyok eléggé. 156 cm 68- 72 kilo (de szokott 65-72 között is ingadozni) S-es XS-es dolgok is jók rám ettöl független. mielött jönnek az oltogatások, próbáltam fogyni de nem ment és megszerettem a hájamat, hurkáimat, narancsbőrőmet

#háj #öltözés #nagy has #ducibb lány #elhízottság #szeretema testem #nagy ülep #zsíros de arányos test
2018. jún. 3. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, hova hízol, én pl 163/68 vagyok kb, és nekem a combom meg a fenekem nagy, ezért egyszínű, egyszerű nadrágokat hordok mintás/élénk színű felsőkkel, ha szoknyát hordok, ügyelek, hogy ne legyen túl rövid, lengjen körül, és a pólót betűröm a szoknyába, hogy kihangsúlyozzam a vékony derekamat.

Egyberuhánál szintén derékhangsúly és/vagy körüllengés a cél.


Ha felsőtestre hízol, hordj körüllengős felsőket, mutogasd a lábaidat, és tereld el fentről a figyelmet, le a lábaidra.


Remélem hasznos voltam.:)

2018. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Lazan. Ne csinalj magadbol Michelin babat. A tobbi nem szamit.
2018. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

A minap láttam egy kb. 120 kilós hájas seggű, vaskos combú csajt, aki felvett egy fél seggéig érő, testszínű rövidgatyát, amiben úgy nézett ki, mintha alul nem lenne rajta semmi.


Na, úgy NE.

2018. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó csaj lehetsz!;)
2018. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Haspolo szuk polo más is lássa gyonyoru ájas pocakod
2018. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy öltözz hogy mindent hangsúlyozva mutass meg.

Csinos lány lehetsz.)

2018. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!