Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ti fel mernétek venni...

Fiúk, ti fel mernétek venni átlátszóan vékony, lenvászon anyagból készült fehér nadrágot nyáron?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek panaszkodtam, hogy nem bírom nyáron a vastagabb szövet- meg farmeranyagú nadrágokat és bermudákat, vékonyabb, szellős anyagú nacit szeretnék. Ő vett nekem egy fehér, nagyon vékony anyagú nacit, de ahogy felvettem, még a boxerem mintázata is tökéletesen kivehető volt a nadrág anyagán keresztül, sőt a lábamon lévő forradás csíkja is átlátszott. Én nem merek felvenni ennyire erősen átlátszó nadrágot. A barátnőm szegény meg van kicsit sértődve, mert szeretettel vette a nacit, és a méret pont jó is, csak legalább más színű lenne. Ha sötétebb színű lenne - akár ugyanebből az anyagból - csak nem látszana ennyire át. Ez valami rémesen magamutogató nadrág.

2018. jún. 9. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Van fehér lennadrágom, felveszem, nyilván olyan felsőrésszel, ami fedi a seggem. Fehér, fekete alsónadrágot ne vegyél alá, mert átlátszik.
2018. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%
Hobbiboltokban lehet kapni olcsón ruhafestéket, így lehetne egy szellős, kényelmes, de nem fehér nadrágod :)
2018. jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Én alapból nem vennék fel fehér nadrágot mert nem vagyok festő.


Vegyél fel rövidnadrágot és kész, a fehér hosszú nadrág meg amúgy sem elegáns tehát értelme nem sok van.

2018. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt még kb 15 éve lenvászon fehér gatyám a trapézszárú retróidőszakban, én úgy oldottam meg, hogy nem húztam alá alsót. Ami meg átsejlett a fszomból az meg volt a napi nem várt élmény a nőknek
2018. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van feher nadrágom es vagy feher boxer veszek alá vagy feher fecske alsot es így nem érdekel h atlatszik
2018. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

Simán!


És ha megnézed a nők ruhatára sokkal praktikusabb ,kényelmesebb mint a férfiaknak szánt!


Én a párom farmerjait hordom amiket rendelt és nem lett jó neki és sokkal jobban nyúllik és vékonyabb mint a férfi merev ,vastag kidolgozatlan szharok.


Sőt ,nyáron harisnya zoknit hordok a vastag pamut helyett amit télen viselnek a férfiak.


Így aztán szerintem nyugodtan vedd fel ha nem akarsz megsülni.

2018. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19%
Aki 30 fokban boxert hord a gatya alatt, az ne csodálkozzon, hogy melege van.
2018. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!