Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gondolja azt sok 20as...

Miért gondolja azt sok 20as csaj, hogy amiért a H&Mből veszik a ruháikat és a Deichmannból a cipőiket, egyéniségek?

Figyelt kérdés
Mindig talalkozok ilyen csajokkal, 20-23 évesek és azt hangoztatják, hogy milyen egyéniségek, milyen divák, ők a H&M-ből veszik a nyári ruháikat, amihez vesznek egy Deichmannos magassarkút és mindenki irigy rájuk, mert milyen menők ők. Miért gondolják azt, hogy csak ezekben az üzletekben lehet normális dolgokat kapni?
2018. jún. 10. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Mert rávan írva a cipőre nagy betűkkel hogy deichmann vagy a pólóra hogy h&m???? Nekem fingom nincs arról ha velem szembe jön az utcán bárki is hogy ami rajta van fehér póló az 20.000 ftos dolce vagy 2000 ftos kínai. Vagy mennek a csajok az utcán és kiabálják hogy h&m ből van meg zarás dzsekim van stb. Ki nem sza rja le ezeket amúgy?? Nekem van replika airmaxem de van egy eredeti is amit ajándékba kaptam. Van mayo chix ruhám de inkább a kínaiból öltözködöm. Most vettem 3 szandált 6.000 ért. De van egy 15.000 ftos deichmanos csizmám ami egyszer nem volt a lábamon mert sajnálom felvenni. Ki nem sz arja le ezeket?? Te is mit foglalkozol ezzel??? Ki irigy ilyenekre?? Olyan nagy valami a h&m b aszod hogy erre irigynek kell lenni?? Komolyan?? Én tudod mire vagyok irigy?? Mikor misszike kiszál a hófehér X6-osából és besétel a palotájába. Na arra irigy vagyok.
2018. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy miért gondolják ezt. Aki ilyen dolgokkal akar felvágni az valószinűleg nem képes mást felmutatni az életben. A vicces az, hogy a H&M és a Deichman is teljesen elérhető árkategóriás üzletek...sőt még olcsónak is számít kb a kínai üzletek árkategóriáját közelítik meg.



Ugyan akkor fellehet egyedien is öltözni ezekből a boltokból. Minden csak izlés és stílus kérdése. Attól hogy valami tömeggyártott még lehet egyedien kombinálni más ruhadarabokkal.

Én is szoktam a H&M-ből vásárólni egyszerű, egyszinű basic pamut polókat és akár még ezeket a darabokat is lehet olyan cuccokkal, kiegészitőkkel kombinálni hogy egyedi legyen.

De hülyeségnek tartom az ezzel való felvágást. Mert nincs mire felvágni. Szinte minden ember ezekből az elérhető árú termékeket kínáló plázás boltokból öltözködik.

2018. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

Kit érdekelnek:D Vegyék csak a HM-ből a cuccokat (ott legalább dupla áron van minden mint az értéke). Deichmann meg sima cipőbolt.


Nem a ruhák miatt hiszik magukat megnőnek hanem a beképzeltség miatt:)

2018. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gondoljak igy, csak ra vagytok porogve.
2018. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő inkább alsó kategóriás bolt, senki nem vág fel rá szerintem.
2018. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
foglalkozz magaddal inkább. nem attól lesz valaki egyedi, hogy milyen márkát hord. igen, ezek tömegcikkek, de attól még lehet bennük valaki egyedi... nem az ár adja az egyediséget
2018. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!