Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan, aki pastel...

Van itt olyan, aki pastel goth stílusú?

Figyelt kérdés

Mármint, aki így öltözködik? Ha igen, általában miket szoktatok felvenni? Hogy néztek ki egy nap? Visszafogottabb vagy teljesen látszik, hogy azt a stílust képviselitek? Csak ilyen ruháitok vannak?

Köszi a válaszokat!:D



2018. jún. 14. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Hozzám a normál trad goth és romantic goth irányzat áll közel.

Álltalában a legtöbb ruhám ilyen jellegű.

Azért a black metalt is nagyon szeretem és van egy két metalos cuccom is. Pl a 2 db 20 soros acélbetkós bakancsom.


Azt azért jó ha tudod, hogy a pastel gothnak semmi köze az igazi goth stílushoz. Ez olyan mintha azt mondanád az emora hogy goth.

Nem szeretem amikor a gothoz sorolják a pastel "goth" stílust. Mert ez az egész csak egy öltözködési stílus szemben az "igazi" gothal ami egy jó nagy szubkultúrát alkot aminek megvan a saját gondolatisága, mélysége, rengeteg féle zenei iránya.

2018. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%

Azt veszek fel, ami tetszik. Nem sorolom magam semmilyen stílusba, mert szeretek változatos lenni, sokszínű. Régen magamra erőszakoltam, hogy csak "darkosan" öltözködhetek, sminkelhetek, csak ilyen típusú zenéket hallgathatok, és elfojtottam a vattacukor énem. Csapongó vagyok, és senkinek, semmilyen stílusnak nem fogok megfelelni. Most már elfogadó vagyok másokkal is, nem nézek le más stílusú embereket, és nyitott vagyok. Az "elitet" kerülöm, akik arrogánsak, és akik nem közéjük tartoznak, vagy pózernek tartják, azokat kizárják.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak. :D Két nagy kategória van nálam: dark és kislányos (cicalány). Mondjuk van egy mellék is: a heroin sikk (csöves xd). Általában mindig extrémebben öltözök, sminkelek, bár nekem már nem tűnik fel. Egyébként turkálóból veszem a cuccaim, és így is vannak elég jó dolgaim. :D

2018. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy szóval sem mondtam, hogy lenézném a pastel gothokat

Csak nem gondolom hogy jogos lenne az a goth jelző.


Elitistának sem érzem magamat. Meghallgatom a számomra jó zenéket aztán a többi ember stílusa vagy zenei izlése pont hidegen hagy. Nem véleményezem más zenei stílusát.


Csak az örökös cimkézést nemszeretem. Minek gothnak cimkézni ami nem az? -És ezen amúgy rengeteg goth videós is kivan akadva. Emiat jött létre a neten a gothgoth jelző is-

(Magamat nem szeretem bekategorizálni sehova sem. Megvan az az irányzat ami nekem tetszik de kb ennyi. Nem mondom, hogy csak goth vagy csak black metal fan lennék)

2018. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik hogy a válaszok arról szólnak hogy a pastel goth nem a goth szubkultúra része mikor nem is ahhoz kapcsolódik a kérdés :D Ez amúgy igaz, de a kérdésben is benne van hogy ez egy stílus, nem a szubkultúra része. A kérdésre válaszolva pedig én a pastel gothban azt szeretem hogy olyan, mintha az alapból lányos, rózsaszínes cuccok keverve vannak a sötétebb hangulatú keresztekkel, denevérekkel és koporsókkal leggyakrabban. A neten sok outfit inspirációt lehet találni.
2018. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!