Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfiaknak mennyire fontos...

A férfiaknak mennyire fontos az, hogy egy nőnek mennyi ruhája van?

Figyelt kérdés
Olyan ruháim vannak, amik egyedibbek, mint amit a többi nő hord. Nem ri.bis vagy bármi, hanem a községünkben senkire nincs ilyen ruhája. Drágák, egyedibbek, de ezáltal kevesebb van belőlük. Mennyire foglalkozna azzal az a férfi, aki tetszik, hogy mondjuk nincs annyi ruhám, mint a volt barátnőjének, vagy ilyesmi?
2018. jún. 6. 17:16
 1/10 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem lényeges, hogy mennyi ruhád. Teljesen mind1, hogy drága vagy olcsóbb ruháid vannak a lényeg az hogy stílusosan öltözködj.
2018. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem érdekel. Legalábbis engem.
2018. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam olyan férfiről, akit ez érdekelt volna, de biztos létezik. Nekem az összes ruhám belefér egy bőröndbe (nem is drága darabok, egyszerűen csak utálok vásárolni és utálom felelslegesen halmozni a dolgokat), csak akkor vásárolok valamit, ha szükségem van rá és rendszeresen selejtezem is a dolgaim, még nem volt olyan párom, akit ez zavart volna.
2018. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Ez a FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOK KATEGÓRIA, kislány!


Komolyan, te tényleg azt hiszed, hogy bármelyik pasinak is fontos az, hogy egy nőnek mennyi és milyen ruhája van?

Te tényleg azt hiszed, hogy ez mérvadó és fontos?


Felvilágosítalak: lesz..rják ezeket.

2018. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom amennyire a nőknek fontos, hogy a férfiaknak mennyi ruhája van...
2018. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, 26/f
2018. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem 22F
2018. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amíg nem túrod ki a szekrényből és az előszobában nem esik át a szétdobált cipőiden, az összes pasi messzemenőkig le....


Az, hogy kevés ruhád van, max egy nagyon felszínes pasit érdekel. Az olyanokkal meg nem kell foglalkozni akik biodíszletnek szeretnének használni.

2018. jún. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kb annyira érdekli a pasikat amíg az adott alkalomra fel tudsz öltözni illően.
2018. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, de azért ne lássam rajtad ugyan azt a ruhát 3 naponta. Ára nem érdekel, ami fontos, hogy stílusos legyen és jó fazonja legyen.
2018. jún. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!