Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem merek a narancsborom...

Nem merek a narancsborom miatt rovidnadragot felvenni. Normalis ez?

Figyelt kérdés
Hiaba edzem, meg normalis az etrendem, ugyanugy ott van, nem tudom ennel jobban eltuntetni, es ez nagyon zavar. Rovidnadragot emiatt nem is merek felvenni, mert ugy erzem, hogy egy csomoan csak azt latjak es gusztustalannak tartjak, hogy gorongyos a combom :(
2018. jún. 16. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Lehet h csak te latod csunyanak, de mi pedig lehet h nem. Kuldesz kepet labadrol?
2018. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ne törődj mással, ha nem akarod, hogy látszódjon, vegyél fel egy vékony harisnyát, ami sötétebb árnyalatú, mint a bőröd és elfedi.

Bár ahogy elnézem, sokak tényleg csúnya bőrűek, mégsem zavartassák magukat!

2018. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hajlamosabb az ember felnagyítani a hibáit. Nyugodtan vegyél fel sortot, edzetlen testű lányok is lazán hordják.
2018. jún. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de itt is egy csomóan írják, hogy nekik nincs narancsbőrük, és hogy milyen gusztustalan, meg foglalkozni kéne vele... akkor most mi van? :D
2018. jún. 17. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, nekem is van kicsi, és? Leszarom.
2018. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!