Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Inspirálódik itt valaki a...

Inspirálódik itt valaki a goth ninja és/vagy techwear stílusból? A futurisztikus ázsiai divatból?

Figyelt kérdés

Akiknek ezek új dolgok, mit gondolnak az alábbi ruhákról, összeállításokról, a hangulatról amit közvetítenek?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2018. jún. 17. 03:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be sajnos. Talán mondoconon programra esetleg otthon viselhetném.
2018. jún. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan összeállítás, ami tetszett meg néhány darabja, de átlag a nadrágok és a cipők nem tetszettek. 18L
2018. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem ez nem új, én személy szerint érdekesnek tartom ezt a stílust. Minimalista, de mégsem teljesen.

Mint perspective.tokyo Instagramon.

2018. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en kovetem valamelyest de elég sok penz kell hozza pedig nagyon bejon.
2018. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg jól csinálni tényleg drága, de szerintem menő. Mondjuk inkább télen kivitelezhető.

Az utolsó kép, amit linkeltél pl. teljesen hordható.

2018. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én imádom, viszont tényleg elég drága. Itthon is lehet egyes üzletekben kifogni ilyen darabokat.


[link]


Sajnos most nem vagyok alkatilag és anyagilag toppon, de nagy vágyam, hogy teljesen így öltözhessek, pedig jóval harminc felett vagyok.

Vannak pár szettem, van aki meglepődik, de általában tetszik az embereknek.

Ősszel, télen lehet a legjobban csinálni tényleg, hiszen a rétegekről is szól ez a dolog.

2018. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!