Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vajon miért szeretik annyira...

Vajon miért szeretik annyira mostanában a fiatal férfiak és fiúk a szűk szárú, tapadós farmer rövidnadrágokat, amelyek térd felett érnek véget?

Figyelt kérdés

2018. jún. 17. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom, de brrrrr!!!
2018. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Megint a rovidnadrag ferises?
2018. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, de te már hetek óta ezen rugózol. Nagyobb gáz, mint az adott rövidnadrág.

Vagy meleg vagy, vagy fétises. Ez nem baj, de vállald fel és éld ki magad végre.

2018. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Azért mert kényelmes. Amúgy meg ne érdekljen téged mert nagyon nem te mondod meg hogy ki mit vegyen fel, majd az illető eldönti mit vesz fel
2018. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%

Ezzel már csak az a baj hogy térdig ér!


Ebben a melegben minek főzik a kis combocskájukat?

2018. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem mindenki a lenge, tehéngatyákat szereti.
2018. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha valaki egész évben a kortársai által elvárt, számukra megfelelő és szerintük szexi divat szerint öltözködött, akkor az majd nyáron lemegy hatvannyolcba, és felveszi a tata kiatökebelőle troggyadt barna klottgatyáját, hogy a sárga földbe égesse magát a társai előtt, vagy hogy?
2018. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Én ilyet hordok, és azért mert alapból mindig feszülős super-skinny farmert hordok hosszúban is, meg rövidben is. Mivel ezek nagyon jól állnak nekem, és kényelmes is, csak ezeket hordom. :)


A rövidnadrágok közül pedig azt szeretem, ha tényleg rövid, tehát bőven térd fölött van a vége legalább 10-15 centivel.


Ha pedig a feszülős fazont és a rövidséget keresztezem, akkor ebből lesz a rövid feszülős farmer. Nekem bejön, mert jól áll, kiadja a formákat, jól mutat rajtam. :) Sok csajszi megdicsért már ezekben a gatyáimban. :)


Amúgy meg ma ez a divat, legtöbben gondolom ezért hordják. Én alapvetően a fent írtak miatt hordom ezt, meg a divat miatt is. :)

2018. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
65%
Mi van, már a férfiak is irigykednek egymásra? Arra, hogy a csinos, vékony férfiak felvehetik a szűk nadrágot?
2018. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Ezzel az erővel meg lehetne kérdezni, hogy miért hord sok lány olyan rövidnadrágot, ami beillene egy vastagabb övnek is... És ezt lányként mondom. De valójában nem tök mindegy más mit vesz fel? Ha neked nem tetszik, ne hordd, ha lány vagy, meg nézz oda.
2018. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!