Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vans Old Skool vagy Nike Air...

Figyelő18 kérdése:

Vans Old Skool vagy Nike Air Force 1 low 2018 ra?

Figyelt kérdés
Férfi cipőbe

2018. jún. 21. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nike😍👍
2018. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amelyik neked jobban tetszik. Mindkét cipő klasszikus darab, de azért szerintem nem egy csoportban versenyeznek. Az Old Skool most már évtizedeken átívelő ikonná vált cipő, az Air Force pedig sokadik virágzását éli, most éppen a speciális anyag- és/vagy színmegoldások (Flax, Wheat, Flyknit...stb.) okán. Figyelem, a "tucatság" nem keverendő össze azzal, aki átérezve ezen cipők klasszikus mivoltát, hordja "őket". Ha divat oldalról közelítem meg a kérdést, akkor Air Force.
2018. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget
2018. jún. 21. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nike Air Force 1 Low 😍
2018. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Írjon be egy nevet válasza:
Nekem mindkettő van/volt, a Nike-t ha szépen akarod tartani takarítani kell nyilván, de sokkal tartósabb mint egy Old Skool, mivel az oldaltalp rész a cipő felsőbb részével össze van varrva, a Vanset pedig csak ragasztják. Egyébként mindkét cipő kényelmes, a Vansnek kell idő, míg betörik:)
2018. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!